Kızlarla sohbet siteleri Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Kızlarla sohbet siteleri

Anasayfa > Sohbet Chat > Kızlarla sohbet siteleri

Bu yazımızda Bursa Teknik Üniversitesi nasıldır, Bursa Teknik Üniversitesi hakkında bilgi konusuna değinmiş olacağız.

Bursa Teknik Üniversitesi ne zaman kurulmuştur? Bursa Teknik Üniversitesi 2010 yılında hizmete girmiştir.

Bursa Teknik Üniversitesi devlet üniversitesimidir? Bursa Teknik Üniversitesi Uludağ Üniversitesi’nden sonra Bursa’da kurulmuş olan ikinci devlet üniversitesi durumundadır. Sanayi şehri olan Bursa’da teknik yönü ön plana çıkan bir üniversiteye ihtiyaç duyulması neticesinde kurulmuştur.

Bursa öğrenciler tarafından tercih edilen popüler bir üniversite şehridir. Tarım kentteki  önemli bir ekonomik faaliyettir. Bursa’da ekonomik değeri yüksek farklı ürünler yetişmektedir. Aynı zamanda da Bursa deyince çoğu kişinin aklına uçsuz bucaksız yeşillikler gelmektedir. Bursa arazilerinin nerdeyse yarısını ormanlık alanlar kaplar. Bunun yanında sanayisi gelişmiş başta otomotiv sektörü olmak üzere çok çeşitli sektörün üretim yaptığı şehrimizdir . Bursa ayrıca Uludağ gibi turizm potansiyeli yüksek bir değere de sahip bulunmaktadır.

Bursa Teknik Üniversitesi nasıldır, Bursa Teknik Üniversitesi hakkında bilgi konusuna değindiğimiz yazımızda son olarak ta Bursa Teknik Üniversitesi kampüslerinden bahsetmiş olacağız. Bursa Teknik Üniversitesi 2013 itibarıyla boyutları küçük iki kampüste faaliyetlerine devam etmektedir. Ana kampüs yeri Bursa şehrinin doğu-batı ana hattının kenarında bulunmaktadır. Bursa Teknik Üniversitesi buradaki yapılanmanın nasıl olacağı üzerine çalışmalarına başlamış durumdadır. Günümüzde aktif yerleşkeler Bursa’nın Osmangazi ilçesinde yer alan Osmangazi Yerleşkesi ve Yıldırım ilçesinde yer alan Yıldırım Yerleşkesi durumundadır. Bu iki kampüs arası mesafe yaklaşık beş kilometre civarındadır. Osmangazi kampüsünde eğitim faaliyetlerinin sürdüğü fakülteler yer alırken Yıldırım Yerleşkesi’nde idari birimler ve yabancı diller yüksekokulu bulunmaktadır.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak mobil sohbet yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz yeni insanlarla tanışabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 08 Şubat 2017 - 12:06 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Lahmacun Böreği TarifiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Afyon kocatepe üniversitesi sohbet chatSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kaliteli Sohbet Ve ChatSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber