Kızlarla üniversite sohbetleri Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Kızlarla üniversite sohbetleri

Anasayfa > Sohbet Chat > Kızlarla üniversite sohbetleri

MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ NEREDEDİR?

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi”ne ev sahipliği yapan Burdur şehrimiz, Türkiye”nin Akdeniz Bölgesinde Göller Yöresi havzasında yer alan güzel bir Anadolu ilidir. Burdur, Batıdan ve Orta Anadolu”dan Akdeniz”e inen bütün yolların geçiş noktasında olan kent, çok eski uygarlıklardan günümüze kadar gelmiş değerli arkeolojik ve etnografik zenginlikler mirasına sahip bir ilimizdir. kent turizmin önemli şehirlerinden biri olan Antalya”ya, sadece 45 dakikalık mesafede olan Burdur”a Isparta”ya kadar hava yolu ile ulaşabileceğiniz gibi kara yolu ile de gelmek mümkündür. Üniversitenin en önemli avantajlarından birisi de kolay ulaşımı olan bir kentte bulunmasıdır. Şehir içinde ve İstiklal yerleşkesine ulaşım noktasında herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır bunula beraber ulaşım, özel halk otobüsleri ile sağlanmaktadır, hareket saatleri öğrencilerin ders programlarına göre düzenlemektedir. Üniversitenin öğrencisi ayrıcalığını yaşayacağınız bu büyük aileye katıldığınızda, sizleri güvenilir, sakin bir kent hayatı ve gerçekleştirilen kültürel etkinliklerle  eğitim sürecinizi renkli kılacak 6 Fakülte, 4 Enstitü, 6 Yüksekokul, 10 Meslek Yüksekokulu, Araştırma ve Uygulama Merkezleri ile sosyal hizmet birimlerinden yararlanmanız mümkündür.

MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ HAKKINDA BİLGİ:

Batı Akdeniz Bölümünde zengin bir arkeolojik potansiyele sahip; güvenilir, sakin bir kent  hayatı ve gerçekleştirilen kültürel etkinliklerle eğitim sürecinizi renkli kılacak Üniversite bünyesinde bulunan 6 Fakülte, 4 Enstitü, 6 Yüksekokul ve 10 Meslek Yüksekokulu ile Araştırma ve Uygulama Merkezi ve Rektörlüğe bağlı birimlerden yararlanarak bu üniversitenin  öğrencileri olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Üniversitede modern yurtlarda konaklayabilirsiniz, hijyenik ortamlarda kalorileri hesaplanarak hazırlanan yemek hizmetinden yararlanabilirsiniz, ulaşımınızı güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Verilen kaliteli eğitimin yanında birçok söyleşi, konser, kültür, sanat ve spor faaliyetleri gerçekleştirilmekte olup mutlu bir yaşam alanı da sizleri kucaklamaktadır…eğitim hayatınızda başarılar dileriz.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak mobil sohbet yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz yeni insanlarla tanışabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 06 Şubat 2017 - 12:17 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Ersay Üner kimdirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Biz Kocaman Bir AileyizSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Aşk nedirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber