Mezbahalar Kapatılsın Protestosu Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Mezbahalar Kapatılsın Protestosu

Anasayfa > Haberler > Mezbahalar Kapatılsın Protestosu
Şehirler Sohbet Haberler

Şehirler Sohbet

Taksim ve Beyoğlu’n da toplanan bir grup hayvan sever aktivist mezhabaların kapatılması için eylem yaptılar. Aktivistlerin milyonlarca hayvanın mezhabalarda katledilerek dünyanın dengesini bozdugnu idda ettiler.

Bağımsız Hayvan Özgürlüğü Aktivistleri adlı gruptan oluşan bir topluluk , Galatasaray Lisesinin  önünde toplanarak,Hayvanlara özgürlük, Mezbahalar kapatılsın, hayvanlara özgürlük“,Kürk, deri, et resmen cinayet şeklinde sloganlar attı, megafonlarla seslerini duyarmaya çalıştılar.

Aktivistlerden Erdal Ergüler adlı bir üye konuşma yaptı bu konuşmada milyonlarca hayvanın mezhabalarda katledildigni ve açlık, savaş, ve hatta küresel ısınmanın bile bundan kaynaklandığını ve kaynaklanacağını söyledi ve ilerde dünyanın iklimsel degişimle buharlaşmasının sebebini de mezhabaların milyonlarca hayvan kesmesinden kaynaklandığını ifade etti.

Şehirler Sohbet Haberler

Şehirler Sohbet

Çiftliklerde bulunan hayvanlardan dolayı metan gazı salınımı dünyanın küresel ısınmasına etki ettigini söyleyen Erdal Erğüler herkezin vejeteryan olmasını ve bu konuda duyarlı olmalarını istedi.İklim değişikliğini durdurmak için şimdi vegan olun! çağrısında bulundu.

Ekleyen : - Tarih: 14 Haziran 2015 - 2:51 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Trabzon SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Dini Hikaye Harmanım saman olmuşturSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Motosiklet tutkusuSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

ahmet

14 Haziran 2015 - 3:18 AM

Küresel ısınmayı hayvanların kesilmesi yada hayvan mezhabalarında aramaları ilginçti et yemeyin ot yiyin diyorlar acıkcası insan saglığında etin yeri önemlidir..



Sohbet haber