mobil sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

mobil sohbet

Anasayfa > Mobil Sohbet > mobil sohbet

mobil sohbet

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi nasıldır, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi hakkında bilgi konusuna değinmiş olacağız.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ne zaman kurulmuştur? Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 1992 yılında açılmış bulunmaktadır. Üniversite açılmadan öncesinde Trakya Üniversitesi’ne bağlı olan Eğitim Fakültesi gibi oluşumlar Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde toplanmış bulunmakta idi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi devlet üniversitesi midir? Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çanakkale’de kurulan bir devlet üniversitesi durumundadır.

Çanakkale Marmara Bölgesi’nde yer alan günümüzde toplam 500.000 nüfusa ulaşmış Asya ve Avrupa kıtalarında toprakları bulunan, zengin tarihi olan bir kentimizdir. İstanbul ile birlikte ülkemizde boğazı olan bir şehirdir. Eski çağlarda çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmış bir şehir olan Çanakkale ili Osmanlı Dönemi’nde de önemli bir merkez durumunda olmuştur. Birinci Dünya Savaşı’nda mücadele verilen en önemli savaş cephesi olan tarihi Gelibolu Yarımadası Kurtuluş Savaşı’nın simgelerinden bir tanesidir. Gelibolu Yarımadası ayrı manevi havası olan geçmişin izlerinin günümüzde çok net görülebildiği bir yerdir. Çanakkale büyük bir kentin sunabileceği pek çok şeyi sunmuş olan ama büyük kentlerdeki trafik problemi gibi sorunların yaşanmadığı, doğal güzellikleri olan bir kenttir.

Üniversitemizde bulunan arkadaşlar cep telefonu ile yani mobil kullanım araclarıyla cok rahat sohbet edebilirler.. Şehirler sohbette sitemize sohbet etmek amaclı kurdugumuz site kullanımıza acılmıştır.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 12 fakültesi, olan 7 yüksekokulu, olan 13 meslek yüksekokulu olan bir üniversitedir. Ayrıca Türkiye’de merkezi laboratuvara sahip sayılı üniversitelerimizden birisir.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet, için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz yeni insanlarla tanışabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 09 Şubat 2017 - 12:03 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Evde Manikür Nasıl Yapılır?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Çılgın Adam Kendini Deniz Kızı YaptıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Erkeklerle SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber