Motosiklet tutkusu Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Motosiklet tutkusu

Anasayfa > Magazin > Motosiklet tutkusu

memleketimiz`de motosiklet hevesi git gide artmaktadır. artık kurumlar bir çok aşırı modeli temin etmektedir ve kampanyalar gerçekleştirmektedir.

Sizler için ciddi olan ne tarz motosikletin sizi tatmin edebileceğine karar vermeniz gerekmektedir.

Motosikletinizi seçerken bir aşırı araştırma yapmanız gerekebilir. Araştırmalarınızda ne tür alanda kullanacağınız çok fazla mühimdir.

Arazide kullanmak isteyenlerin süper sport modellerini tercih etmemeleri bu gibi bir çok aşırı ayrıntıya dikkat edilmesi gerekiyor.

Motosikletlerin bir aşırı modeli olmaktadır. ilk defa motosiklet kullanıcaksanız eğer yüksek cc modeller yerine daha aşırı başlangıç motosikletleri diye bahsedilen makineleri tercih etmeniz sizlerin daha sıhhatli bir motosiklet hayatı sürdürmeniz için oldukça önemlidir.

Bunun sebebiyse yüksek cc li modellerin kontrollerinin zor olması ve hızlı bir biçimde hızlandıkları için ilk başlarda şahısların başına büyük bela olabiliyor.

genelde Supersport modellerinde yapılan bu hatalarda kişilerin bütçesinin doğrultusunda 600?cc ve üzeri tercihleri sizler için çok fazla riskli olacaktır.

Yol tutkunları için imal edilen modellerin kişilerin umumi şekilde yaptıkları hatalarda boyunuza göre tercih edilmemesidir.

Yüksek motosikletler seçerek bayırlarda durması ve denge sorunu ortaya getirmektedir.

Bunun için ilk şekilde boyunuza göre motosiklet tercih etmeniz önemlidir. Cross diye adlandırdığımız arazi motosikletlerin seçiminde ise uygulanan malzemenin araştırmanızda ciddiyet bulunur.

Bunun sebebi karşılaşacağınız engellerde sizi yarı yolda bırakmaması ve arazi koşulları için yapılmış olması oldukça önemli bir şeydir.

Chopper olarak adlandırdığımız motosikletleri tercih ederken rahatlığa ciddiyet vermelisiniz.

Oturuş pozisyonları ve kullanımı oldukça zevkli olan bu modellerin uzun yollarda kullanıldığını düşürsek rahatlık epey bir mühimdir.

Scooter şekilde adlandırdığımız modellerin çoğunlukla ilk başlangıç motosikletler olarak adlandırılmaktadır.

Bunun sebebiyse debriyaj olmaması ve hakimiyetin basit olmasıdır.

Scooter kişilerin şehir içindeki bir aşırı ihtiyacını ve pratiklik açısından yoğun şekilde kullanışlı modellerdir.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak,köy sohbet,deniz sohbet,tatil sohbet,gemici sohbet,muhtar sohbet,otel sohbet,rezervasyon sohbet, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet,motosiklet sohbet, gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil görüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ekleyen : - Tarih: 28 Şubat 2017 - 12:07 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Bu Kızın Tam 40 Kardeşi VarSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Dost ve Arkadaş Arasındaki FarkSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Sohbet chatSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

NazLi

28 Şubat 2017 - 5:39 PM

motorsiklet riski alınabilecek bir zevktir. 🙂Sohbet haber