Münir Özkul Hayatını Kaybetti Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Münir Özkul Hayatını Kaybetti

Anasayfa > Magazin > Münir Özkul Hayatını Kaybetti

Sehirlersohbet Münir Özkul Hayatını Kaybetti yeşilçam‘ın efsane çınarı Münir Özkül acı haberi başta Türkiye cumhuriyetin de ki vatandaşlarımız olmak üzere dünya’nın dört bir yanında bulunan türkiye bağlı vatandaşlarımızı derinden üzmüştür.

Sehirlersohbet Magazin bölümümüz de , bugün değerli oyuncu ,hatta usta çınarı yazıyor. Münir Özkul 93 yaşında hayatını kaybederek severek baktığı dünya’ya gözlerini yumdu .

Yeşilçam’ın Unutulmaz filmlerimizin aklımızdan silinmeyecek usta oyuncusu Münir Özkul’dan  son dakika haberi tüm Türkiye’yi yasa boğdu. 2003 yılından bu yana dek Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) ve demans hastalığı ile savaş veren  Yeşilçam’ın usta ismi Münir Özkul, İstanbul’daki evinde vefat etti.

PAZAR GÜNÜ TÖREN DÜZENLENECEK

Duayen sanatçı için Pazar günü tören düzenleneceğini söyleyen Minür Özkul’un kızı Güner Özkul, “Zaten biliyorsunuz uzun bir süreçti. Defalarca asılsız haberlerle bugüne hazırlanmış olduk. Sayın Beyoğlu Belediye Başkanımız Ahmet Misbah Demircan tedavi sürecinde bizi hiç yalnız bırakmadı. Tedavinin her anında yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz. Defin sürecinde de kendileri yanımızda. Hepimizin başı sağ olsun. Büyük bir ihtimalle Zincirlikuyu Mezarlığı’nda defnedilecek. Büyük ihtimalle Pazar günü Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde bir tören düzenlenecek. Daha sonra Teşvikiye Camii’nden uğurlayacağız” dedi.

Oyuncu Ferdi Otuner ise, “Büyük bir sanatçı Münir Özkul’u kaybetmenin hüznünü yaşıyorum. Kendisiyle birlikte oynama şerefine de nail olmuştum. Kendisi bizim gönlümüzde sinemada, ekranda, televizyonda yaşayacak. Allah rahmet eylesin” dedi.

Bir de bilinmeyen yüzü vardır rahmetli münir özkul‘un siz değerli Sohbet odaları okuyucularımıza paylaşalım duyduklarımızı ;Eski unutulmaz yeşilçam oyuncu arkadaşlarının anlattıklarına bakılırsa ,  filmlerde gösterilen  babacan sevecen aile babası rollerinin aksine son derece sert, kaba ve alkolik bir insan olan aktör . ertem eğilmez ile iyi dost oldukları ve birlikte birbirlerinin eşlerini tekme tokat dövdükleri söylenir. Yanılmıyorsam bir sette adile naşit’e kızıp  burnunu Kırmışlığı da  varmış . Özellikle ayşen gruda nin kendisinden hiç hazetmediği söylenir. tabi her seye rağmen neşeli günler’in kavuşanı , yaşar ustası, Kel Mahmut’u hoşçakal Aile Babası .. Münir Özkul Hayatını Kaybetti

Unutulmaz repliği hemen hemen hepimizin beynine kazınmış olan cümleler ;

bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. paran var, pulun var, herseyin var. binlerce kişi calışıyor emrinde. yakışır mı sana ekmekle oynamak? yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? ama nasıl yakışmasın! sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor. ama ben boşuna konuşuyorum. sevgiyi tanımayan adama, sevgiyi anlatmaya çalışıyorum. hıh, sen, büyük patron, milyarder, fabrikalar sahibi saim bey! sen mi büyüksün? hayır, ben büyüğüm! ben, yaşar usta! sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! gözümde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiçbir şey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? dokunma artık aileme! dokunma çocuklarıma! dokunma oğluma! dokunma gelinime! eğer onların kılına zarar gelirse, ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! anlıyor musun, vururum ve dönüp arkama bakmam bile!”

Sehirlersohbet Kullanıcıları olarak Münir Özkul’a Allah’tan rahmet dileriz

 

Ekleyen : - Tarih: 05 Ocak 2018 - 10:31 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

İrc nedirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Duygu Sakuçoğlu Ameliyatla Erkek OlduSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

KEREVİZ SALATASISehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

helloween

05 Ocak 2018 - 10:36 PM

Hepimiz onu Habam sınıfı Mahmut hocası olarak tanıdık ve tüm öğretmenlere ve müdürlere örnek olabilecek bir hoca olduğunu gösterdi Hababam sınıfının Mahmut Hocası Münir Özkulu rahmet ve saygıyla anıyoruz mekanı cennet olsun inşallah allah rahmet eylesin..

Ece

05 Ocak 2018 - 10:37 PM

Baba, ogretmen denince aklima gelen ilk isimdir. Mekani cennet olsun nurlar icinde uyusun

Özlem

05 Ocak 2018 - 10:39 PM

Türk sinemasının bir devi daha tarih oldu.Allam rahmet eylesin.

Nergis

05 Ocak 2018 - 10:45 PM

Münir özkul a rahmet diliyoruz …

SeRDaR

05 Ocak 2018 - 10:45 PM

Babacan rollerin koca yürekli duayen ismi münir özkul ruhun şad, mekanın cennet olsun.

By_Asi

05 Ocak 2018 - 10:55 PM

ALLAH rahmet eyLesin mekanı cennet oLsun cok büyük bi sanatçı idi haLkın sevgiLisi kişiLiği 4 4 Lükdü.

aRDaA

05 Ocak 2018 - 10:58 PM

ALLAH mekanini cennet etsin yesilcam bi cinarini daha kaybetti yakinlarinin basi sagolsun

Yusra

05 Ocak 2018 - 11:11 PM

En güzel yeşilçam ustası idi münir özkul rahmetle anıyoruzSohbet haber