Murat Dalkılıç ve Hande Erçel sevgili mi? Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel sevgili mi?

Anasayfa > Genel, Magazin > Murat Dalkılıç ve Hande Erçel sevgili mi?

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel aşk yaşamaya mı başladılar yoksa sevgililer mi ?

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel sevgili mi?

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur‘un 2 yıl süren bir evlilikleri vardı. Eylül 2017’de flaş bir karar ile resmen bitti.

Bugün magazin kulislerinde yeni bir aşk iddası düştü. Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel sevgili mi? sorusunun cevabı ikilinin hayranları tarafından araştırılıyor.Peki Murat Dalkılıç ve Hande Erçel sevgili mi ?

 

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur iki yıl süren birlikteliklerini Eylül 2017’de resmen sonlandırmıştı. Bugün ise Murat Dalkılıç ile aşk iddiaları magazin gündemine düştü. ”Hande Erçel ve Murat Dalkılıç sevgili mi” sorusunun cevabı araştırılmaya başladı. Peki Peki Hande Erçel ve Murat Dalkılıç sevgili mi ? İşte detaylar…

HANDE ERÇEL VE MURAT DALKILIÇ SEVGİLİ Mİ?

Oyuncu Merve Boluğur ve şarkıcı Murat Dalkılıç 2014 yazında Bodrum plajlarında görüntülenmiş ancak “Aramızda aşk yok, dostluk var.” demişti. Kısa zaman sonra ilişki ortaya çıktı. Çift 2015’te nikâh masasına oturdu. Ancak evlilk uzun sürmedi. Sosyal medya hesaplarından boşanacaklarını açıklayan popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur’un iki yıl süren evlilikleri Eylül 2017’de resmen bitti.

4 ay önce boşanan popçu Murat Dalkılıç’ın oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Beraberlik 5 gün önce başladı. Oyuncu Hande Erçel kısa süre önce iş adamı Mehmet Dinçerler ile birlikteydi.

Hande Erçel ve Ekin Mert Daymaz sevgiliyken, Mehmet Dinçerler ile çift olarak görüşüyorlardı. Hande Erçel, Ekin Mert Daymaz ile ayrılınca Mehmet Dinçerler ile çıkmaya başlamış ve herkesi şaşırtmıştı.

Güzel oyuncu Mehmet Dinçerler ile ilişkisi boyunca Instagam‘a yüklediği fotoğraflara dikkat eder olmuştu. Hande Erçel eskiye göre daha az dekolteli fotoğraflar tercih ediyordu.

Genç oyuncu, Mehmet Dinçerler’den ayrıldığı iddiasına şöyle yanıt vermişti:

Özel hayatımla ilgili konuşmayı pek tercih etmiyorum. Her zaman dediğim gibi mesleğimi sevgiyle yapmaya devam ediyorum. Artık bu konuyla gündemi meşgul etmemek adına bu açıklamayı yapıyorum; ayrılık kararı aldığımız doğrudur.”

Oysa Mehmet Dinçerler geçen günlerde ayrılık haberlerini soran basın mensuplarına “Birisi kuyuya bir taş atıyor, kırk akıllı çıkaramıyor. Biz de çıkaramadık. Çıkarmaya da çalışmadık” demişti.

posta

Ekleyen : - Tarih: 19 Aralık 2017 - 7:14 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
kadınca

Keçeden Çanta YapılışıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Otomobilin Kalitesin Gösteren Detaylar Nelerdir?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Ücretsiz Online Kitap OkuSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber