Mynet sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Mynet sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Mynet sohbet

Giresun üniversitesi 2809 sayılı Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Kanunu kapsamında, 9 Fakülte, 3 Enstitü, 4 Yüksekokul, 11 iş Yüksekokulu, altı Araştırma ve Uygulama Merkezi ve Devlet Konservatuarı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. idari yönetim örgütünün basında bir umumi sekreter, bir umumi sekreter yardımcısı, daire başkanlıkları, hukuk müşavirliği, Rektör sebebi ile varlığına gereksinim duyulan Erasmus, hariç ilişkiler, Basın ve Halkla birliktelikler bunun gibi ofisler ve bu birimlerde çalışan memurlardan oluşur.

Giresun Merkez Güre Yerleşkesinde Rektörlük Hizmet Binası vardır, Eğitim Fakültesi vardır , iktisadi ve idari bilimler Fakültesi ile açık spor alanları, kütüphane, iki konferans salonu, iki toplantı salonu vardır, çok fazla amaçlı uygulama salonu, merkezi laboratuar, mühendislik fakültesi, gezi alanları ve kafeterya bulunmaktadır.

Gazipaşa Yerleşkesi belde merkezinde yer alıyor. Yerleşke içinde Fen Edebiyat Fakültesi, Giresun meslek Yüksekokulu, misafirhane ile spor salonu, kütüphane, teknoloji salonu, kimya laboratuarları, dinlenme ve yürüyüş alanları, kafeterya ve kantin bulunur.

Nizamiye Yerleşkesi de yine belde merkezinde yer alıyor. Tıp Fakültesi Morfoloji binası ve Dekanlık, Mediko Sosyal Merkezi ve Karadeniz Stratejik Araştırmalar Merkezi yerleşke arasında bulunmaktadır. Kale /Kapu mevkiinde Rektörlük binamız, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Bölüm Başkanları, yasa Müşavirliği ile Döner kapital işletme Müdürlüğü bulunmaktadır.

TARiHçE

Giresun üniversitesi, 2006 yılında kurulmuş yeni bir üniversite olarak görülse de, aslında içerisinde bazı birimlerin geçmişi çok fazla gerilere gitmektedir. Bugün Giresun üniversitesi”ni oluşturan bazı birimler, dün milli Eğitim Bakanlığı”na , Karadeniz Teknik üniversitesi”ne ve Cumhuriyet üniversitesi”ne bağlı idi. Giresun üniversitesi”nin tarihçesine bakarken bunları görmek gerekir. Giresun üniversitesi”ne vücut veren bilimler, tarihsel akış içinde müteakip paragraflarda sunulmuştur.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil görüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ekleyen : - Tarih: 26 Şubat 2017 - 5:19 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Antalyaspor-KayseriSpor Maç ÖzetiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kırşehir sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kendinizle Çıkarmıydınız ?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber