Nazlı Çelik Kimdir? Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Nazlı Çelik Kimdir?

Anasayfa > Biyografi > Nazlı Çelik Kimdir?

Sehirlersohbet Biyografi köşemiz de bugün Türk Halkı’nın küçükten büyüğüyle haber izlemeyi,belli saatler de televizyon başına kitlemeyi başarmış Ünlü Haber Sprikeri Nazlı Çelik‘i ağırlıyor.

Nazlı çelik 1997 doğumlu olup ilk ve Ortaokul eğitimini İstanbul’da Lise eğitimini ise İsviçre’de

1977 gözlerini İstanbul da açmıştır . Türkiyemin güzel şehirlerinden biri olan İstanbul ,Nazlı Çeliğin de öz memleketi olmuştur .Sunucu Nazlı Çelik İlk ve Ortaokul eğitimini İstanbul’da Lise eğitimini ise İsviçre’de Üniversite eğitimini ise Amerika’da bitirmiştir. 2006 senesinden itibaren Star Habersunuculuğunu gerçekleştiren 14 Şubat 2015 yılında Serdar Bilgili ile evlenmiştir. 6 Ay evli kalmışlardır . Daha sonrası boşanmışlardır.

NTV Haber‘de polis adliye muhabirliği yaptı. 2002 yılında Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığının davetlisi olarak Beyaz Saray ve Pentagon gezilerini içeren bir eğitim gördü. 2005 yılında Erdoğan Aktaş’la beraber Kenan Işık döneminde Star TV‘ye geçti ve 2006 yılından beri Star Haber‘i sunuyor. 2008 yılında Uğur Dündar Star Haber’i sunduğu kısa zamanlarda muhabirlik yapan Nazlı Çelik, Hafta Sonu Haberleri sundu. 2011 yılında hafta içi haberciliğine geri döndü.

16 Mart 2016 tarihinde Mardin Nusaybin’e giden Nazlı Çelik, orada yaşanan olayları yaşayarak anlattı. Bu olayların ardından Nisan’ın başında Hakkari, Yüksekova’ya gitti. O bölgede yaşananları da haber yaptı. 1999 yılında Burak Öztarhan ile evlendi ve 2012 yılında boşandı. Ardından 14 Şubat 2015 tarihinde Serdar Bilgili ile Madrid‘de evlenmiş 6 ay sonra boşanmıştır.

Peki sehirlersohbet kullanıcı olmak üzere tüm Türkiye’yi  bu kadar etkileyecek neler yapmıştır . Başarıları bir yana özel yaşamı da bir yana onun vatan sevgisi boynuna taktığı Ay-Yıldız kolyesi ile gözlerimizi dolduran bizi gururlandıran duruşu çoğu siyasetçi,ünlü,sanatçı vb. gitmeye cesaret edemediği yerlere giderek özellikle Türkiye’nin doğusun da terör örgütleri ile türk Askeri’nin çatıştığı zamanlar sıcak görüntüleri,son dakikaları an ve an paylaşmış cesur bir kimliğe sahiptir.

milli bayram ve özel günlerde çok güzel modern türk kadını pozları yerinde veren biri Star Haber genel yayın müdürü olmuştur. Kısaca Milliyetçi bir yapısı olan ,işini hakkı ile yaptığını düşündüğümüz Haber yönetmeni işlerinde 2018 yılı ve gelecek yıllar da sehirlersohbet ailesi olarak başarılar dileriz.

Ekleyen : - Tarih: 31 Aralık 2017 - 4:03 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Zordur Kadın OlmakSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Üniversite mobil sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber