Noter Başkatibi Selma Öncül Showları Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Noter Başkatibi Selma Öncül Showları

Anasayfa > Haberler > Noter Başkatibi Selma Öncül Showları

Sehirlersohbet bir sosyal fenomeni daha ağırlıyor haberler köşesinde , Noter Başkatibi Selma Öncül Showları ile gündeme gelen ankara 46. noterliği başkatibi Selma Öncül Yıl sonu biriken evrakları hızlı işleme alarak ve stressiz şekilde nasıl bitiririm derken bulduğu formül ufak dokunuşlarla nasıl , işimden memnun kalırım, İşimden keyif alırım ve çevreme pozitif enerji nasıl dağıtabilirim sorusuna da cevap vermiş oluyor .

Noter Başkatibi Selma Öncül Showları izlemeden önce kendisinden bahsedelim . Artık gündem olmak çok kolay bir ufak dokunuşla videolarınızı sosyal medya üzerinden göndermeniz yeterli  mesela Selma Öncül Hanım da öyle yaparak Sosyal Medya da 3 günde 1 milyon 200 bin kişi izledi .

Jest ve mimikleri ile fiziksel görünümü yanı sıra eşlik etti türkü de çok beğenildi Peki Noter Başkatibi Selma Öncül Showların da kullandığı o müzik neydi ”Müdür Beyin Yeşil Kürkü” Türküsü siz değerli BizimMekan Okuyucularına özel paylaşımda bulunuyorum

‘BÜYÜK İLGİ VAR’
“Yılın son günü olduğu için defter tasdiklerinin yapılması gerekiyordu. Videoyu cuma akşamı çektim. 50 sayfadan 10 bin sayfaya kadar defterler var. Bunların tasdik edilmesi gerekiyor. Her şeyi A-4 kâğıdı gibi görüyoruz. Eğlenceli bir yapım var. Biraz değişik olsun diye bu kez türküyle yaptım. Bu kadar olumlu tepki alacağını bilmiyordum. Tüm sosyal medya hesaplarını kapattım. Çünkü büyük ilgi var, yetişemiyorum.”

‘DOĞAL HAREKETLER’
Noterlerde çalışanların, özellikle yılın son ayında sabahlara kadar çalışıp defter tasdiklediğine dikkat çeken Öncül şöyle devam etti: “Zaman zaman kendi aramızda böyle videolar çekip paylaşırız. Herkes, ‘Biz hızlıyız, daha seriyiz’ diyerek hız gösterisi yapar. Videoyu çektiğimde 200 yapraklı bir defter tasdik ediyordum. Sabahlara kadar mühür basıyoruz. 2013’ten beri yeni yıl videoları çekerim. Herkesin hoşuna gitti. Ailemden, arkadaşlarımdan olumlu tepkiler aldım. Normal hayatta da böyle neşeliyim. Sizinle konuşurken bile kafam sağa sola gider, gülümserim. Sosyal medya hesabımdan zaman zaman komik videolar paylaşırım. Türkünün de güzel olmasıyla birlikte video rekor kırdı” dedi.

2012’DE ANKARA’YA GELDİ
Öncül, Afyon’dan tayinle Ankara’ya geldiğini söyledi. Öncül, “Sosyal medyada kullandığım her şey doğal. Yapmacık bir şey yok. Normal hayatta da işteki alışkanlıklar zaman zaman vücut hareketlerimize sirayet ediyor. Örneğin elim sürekli sağa sola gider. Kafamı sürekli oynatırım. Her şeyi tersten yazdığım için soyadımı Öncül değil Lücnö diye kullanırım. Soranlara, ‘Annem Türk, babam Fransız’ diyorum. Videoma gerek beğeni gerekse mesaj bırakanlardan olumsuz bir tepki almadım” diye konuştu.

Ekleyen : - Tarih: 06 Ocak 2018 - 8:00 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Sohbet Ve Chat SiteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

İmparator Arda Turan TezahüratlarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kars Sohbet SiteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Mathi

06 Ocak 2018 - 8:33 PM

İsini severek yapmak bu olsa gerek. (:Sohbet haber