Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Örnek Kimdir? Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Örnek Kimdir?

Anasayfa > Biyografi > Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Örnek Kimdir?

Sehirlersohbet Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Örnek Kimdir? ,bu hafta biyografi bölümümüz de Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Örnek var . Bir an da türkiye gündemi  Yavuz Örneği konuşur oldu peki Yavuz Örnek kimdir, neden sosyal medyada gündeme geldi? Yavuz Örnek nerede görevli?

Trt de yayınlanan Öteki gündem  programda Konuşan Yavuz örnek Nuh Tufanı hakkında ki bazı iddaları ile gündeme gelmiştir.

Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Örnek Kimdir?

Akademisyen olan Dr. Yavuz Örnek, aslen İspir’lidir. 1958 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. İlköğretim eğitimini Petekli köyünde, ortaokul ve lise eğitimini Kocaeli Gebze’de yapmıştır. Üniversite eğitimini ise 1977-1981 yıllarında Erzurum Atatürk Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Kimya Bölümü’nde yapan Örnek, 1983 yılında Van Yeni Yüzyıl Üniversitesinde asistan olarak görev almış ve aynı zamanda yüksek lisans yapmıştır. 1990 senesinde ise Amerika’ya giden Örnek, New York Syracuse Üniversitesi’nde ve Washington American Üniversitesinde Doktora çalışmalarını sürdürmüştür. 2010 yılında Türkiye’ye dönüş yaparak İstanbul Üniversitesi Deniz Bilimleri ve İşletmeciliği Enstitüsü’nde Yrd. Doç. Dr. olarak göreve gelene Örnek halen bu görevini sürdürmektedir. Yavuz Örnek Yosun kimyası, ilaç sentezi, meteor organik kimyası üzerine teorik ve deneysel çalışmalar gerçekleştirmiş ayrıca Tufan’ı ilk kez bilimsel olarak incelemeye başlamıştır. Örnek’in kişisel internet sayfasında üniversite sınavlarına girip de başarılı olanlardan lise diploması aranmaması gerektiğini savunan makaleleri dikkat çekiyor. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Trt yayınlanan Pelin Çift’in sunduğu Öteki Gündem programın da Nuh tufanı ile ilgili açıklamaları

Programa “Nuh tufanı” üzerine ilginç sözleriyle damga vuran Yavuz Örnek, Hz. Nuh peygamberin bulunduğu zamanda günümüzden çok daha ileri seviyede teknoloji olduğunu ve bir bilim adamı olarak bunları ispatlayabileceğini iddia etti.

GEMİYE BİNMEYEN OĞLUNU CEP TELEFONU İLE ARADI

Yavuz Örnek, konuşmasında tufan esnasında Hz. Nuh‘un “kendisine inanmayarak gemiye binmeyen oğlunu ikna etmek için cep telefonu ile görüştüğünü” savundu.

KADIN HAKLARINA KARŞI ŞERİAT NİKAHI! 

Türkiye’nin önemli üniversitelerinden biri olan İstanbul Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapan Örnek, kadın haklarının sınırları belli olmayan müphem bir ifade olduğunu savunarak, “Kadın hakları Yahudilerde en üst düzeydedir. Belki bunun için yaygınlaştırılmaktadır. Başlangıçta iyi gibi görülen bu uygulamanın bakın zamanla aileleri nasıl yıktığına bizzat şahit olacağız. Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de boşanmalar hızla artmaktadır. Zaman içinde boşanmalar artınca ve erkekler servetlerinin ellerinden kayıp gittiğini görünce bir çözüm arayacaklar. Türkiye’de bu çözümü bulmak çok basit, şeri nikâh” ifadelerini kullanmıştı.

Ekleyen : - Tarih: 06 Ocak 2018 - 7:32 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Muhabbet Ederek Sıkıntıdan Kurtulma Yolları

Muhabbet Ederek Sıkıntıdan Kurtulma YollarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

En Güzel Aşk MesajlarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

BAĞLANMAYACAKSINSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Bilge Katmerli

23 Ocak 2019 - 7:53 PM

Hazreti Nuhu cep telefonu Ile konusturan, Hz. Nuh drone’lar Ile ucuyordu diyen akademisyen degil mi bu??? Calinti sorularla yurt disina egitime gidenlerin foyasi boyle ortaya cikar!!!! Allah bunu rezil rusva etti!!!! Baskalarinin hakkini yemek neymis anlasin!!!!!Sohbet haber