Otomobilin Kalitesin Gösteren Detaylar Nelerdir? Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Otomobilin Kalitesin Gösteren Detaylar Nelerdir?

Anasayfa > Güzel Yazı > Otomobilin Kalitesin Gösteren Detaylar Nelerdir?

Otomobilin Kalitesini Gösteren Detaylar Nelerdir?

veya fark edilmeyen o küçük ayrıntılar sehirlersohbet olarak yine araştırarak bilgileri tavsiyeleri sunacağız otomobil kalitesini gösteren detaylar bildikten sonra başınızın ağrımaması için  işiniz biraz şansa kalıyor.

İlk olarak kendi dikkat ettiklerim otomobil de arka frenleri. disk değil, kampana ise direkt soğutur kendinden. veya  sahibine boynunu büktürür.

Konfor düşkünü olduğumuzu düşünürsek ve Türkiye şartlarının vermiş olduğu yol durumuna göre önemli otomobil de giderken rahatlık , işte onlardan biri de koltukların yumuşaklığı aynı zaman da  göğüslüğün üzerine dokunduğunuz zaman parmaklarınızın bir iki milim içine girecek kadar yumuşak olması

kapi sesi genel olarak bir otomobil firmasinin kalitesini belirleyen en onemli unsurdur ki avrupada gosterilen reklamlarda da one cikar bazen. tek bir ses ile işciligi, mekanik kaliteyi, izolasyonu anlayabilirsiniz sayesinde.
ayrica karoserdeki araliklar da bir otomobilin kalitesini belli eder. direksiyon kalınlığı  da kalitede önemli bir etkendir.

Otomobilin kalitesini gösteren detaylar bununla sınırlı değil tabi zamanla siz okuyuculara araştırarak geniş kapsamlı bilgi sunarız akılda kolay kalması için önemli unsurları paylaştım

 

 

 

 

 

Ekleyen : - Tarih: 20 Aralık 2017 - 8:19 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Kadınlar ne isterSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kayseri SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Bitlis Mobil SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber