Pokémon GO'da ihtiyaç duyabileceğiniz çok faydalı bilgiler Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Pokémon GO’da ihtiyaç duyabileceğiniz çok faydalı bilgiler

Anasayfa > Haberler > Pokémon GO’da ihtiyaç duyabileceğiniz çok faydalı bilgiler

Pokémon GO’ da ihtiyaç duyabileceğiniz çok faydalı bilgileri derledik. Bunların dışında en ince ayrıntısına kadar hazırladığımız rehber bölümünde de bütün bilgileri bulabilirsiniz. Menü bölümünde bulabileceğiniz rehberi her gün güncelleyip yeni bilgiler ekliyoruz.

1-) PokeStoplar Sıklıkla Yenilenir
Gerçek hayatta nerede olursanız olun ister işte ister ofiste ,evinizde yada arkadaşınızda yakınlarda bir pokéstop göreceksinizdir. Bunlar mavi renkte ve etkileşime girdikten sonra mor renge dönüşmektedir.

Her 5 dakikada bir tekrar mavi renge dönüşecek ve tekrar malzemeleri toplayabilir hale geleceksiniz( zaman değişebilir). Bu sizin poketoplarını çok kolay biriktirebilmenize yardımcı olur ve 50 deneyim puanı kazanırsınız. Eğer yaşadığınız yerin yakınlarda pokestop yoksa depolamak için harika bir yöntem!

2-) Pokemonları Candy için Transfer Edin.
Aynı türden pokemonları yakalamanın önemi onları transfer ederek candy eşyasını almanızdır. Bu eşya evrimleştirme ve güçlendirme için önemlidir.

3-) Karakter Seviyeniz Önemlidir.
Pokemon yakalamanın en önemli sırlarından biride daha önce hiç gitmediğiniz yerlere gidip yeni yerleş keşfetmek ve oranın doğasına uygun pokemonları bulmaktan geçiyor olabilir. Fakat en önemli etmenlerden biride karakterinizin seviyesidir ne kadar yüksek olursa karşınıza o kadar ender pokemon ve daha yüksek “CP” olan pokemonlar çıkacaktır. Pokemon yakalama esnasında yeşil halka daha kolay yakalabinir sarı halka orta seviyede turuncu daha zor kırmızı ise aralarından en zor olanı poketopu attığınızda kaçması daha yüksek ihtimal anlamına gelmektedir.

4-) Pokemon Yumurtaları
Telefonunuz sizin adım sayarınızı kullanarak kaç km yol yaptığınızı ve kaç adım attığınızı bilir. Yumurta çatlatmak için bir nevi kulukça gören eşyayı alıp içine koymanız gerekmektedir. Daha süre 2,5,10 km (yumurtaların cinsine göre değişmektedir.) yol katederek yumurtanın içinden pokemon çıkartmanız mümkün. Araba ile yolculuk yapmanız bir işe yaramayacaktır.

5-) GYM Savunun
GYM lideri olmanıza gerek olmadan kendi takım arkadaşlarınızın salonunu savunmasına yardımcı olarak eşya kazanmanız mümkün. Oyundaki en önemli etmenlerden biri olabildiğince eşya toplamanız olacaktır. Bunlar sizin işinize yarayacaktır. Her 20 saatte bir savunduğunuz GYM yanına giderek eşyalarınızı almayı unutmayın.

6-) Şarj Bilgisi
Oyun çok oynadığınız zaman şarjınızın sınırlarını zorluyor olabilir ayarlardan “Batter Saver” modunu aktif etmeyi deneyin.

7-) Iskaladığınız Poketopları
Pokemon yakalamaya çalıştığınızda diğerlerinden daha güçlü bir pokemon karşınıza çıktığı vakit poketopları ziyan olabilir.Poketopunu attığınız zaman poketopu yakındaki yere düşerse ona tıklayıp alma ihtimaliniz olabilir.

😎 Savaşlar Hakında
Savaşlar anlık saldırılar üzerine kuruludur parmağınızı sağa sola sürdürerek karşıdaki pokemonun saldırılarını engellemeniz mümkün. Parmağınızı uzun bastığınızda daha güçlü bir saldırı kısa bastığınızda da daha az vuran bir saldırı gerçekleştirirsiniz. Güçlü saldırı yapabilmek için o saldırının dolması gerekmektedir bu saldırı her zaman kullanılmamaktadır. o saldırının charge kısmının dolması için daha az vuran saldırınızı bir kaç kez kullanmanız gerekmektedir.

9-) Pokemonları Önce Güçlendirin
Oyunda CP yüksek olması önemlidir. Bunun için pokemonu evrim geçirtmeden önce bir kaç kez güçlendirip daha sonra evrim geçirtmeniz daha yüksek bir pokemonla maceranıza devam etmenize sebep olabilir.

sehirler sohbet : tıkla

Etiketler : , , , , ,
Ekleyen : - Tarih: 14 Temmuz 2016 - 5:25 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Oğlunu Kaybeden Annenin Feryadı

Oğlunu Kaybeden Annenin FeryadıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Türkiye 2024’e adaySehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber