Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim? Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim?

Anasayfa > Haberler > Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim?

Sehirlersohbet Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim? diyerek Türk siyasetinin nabzını yakından takip ederek siz sohbet odaları kullanıcılarına an an paylaşmaya devam ediyor .

24 Haziran 2018 Başkanlık yarışı her gün daha bir kızışmalı geçmekte. Siyasi partiler bir biriyle sürekli bir görüşme halinde bugün ani bir çıkış yapan Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı kim? Diye soranlar için Oylama başlattığı duyuruldu ..

Sohbet odaları kullanıcıları için hazırladığımız siyasi partilerin tek tek adaylarını ilerleyen günlerde netleştikçe haberler kategorimiz den takip edebilirsiniz.

Saadet Partisi, cumhurbaşkanı adaylığı için Temel Karamollaoğlu, Abdullah Gül, Abdüllatif Şener ve Haşim Kılıç isimleri arasında oylama başlattı.

 

 Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin cumhurbaşkanı adayı için dört isim arasında bir oylama yaptırdı. Oylama, Karamollaoğlu’nun Gül ile görüşmesi ardından gerçekleşti.Oylama devam ediyor.

TABANIN NABZINI ÖLÇMEK İÇİN TEMAYÜL YOKLAMASI YAPTIRDI

Saadet Partisi Genel Bşakanı Temel Karamollaoğlu, ittifak ve aday belirleme ile ilgili temaslarının yanı sıra parti tabanının nabzını yoklamak için bir temayül yoklaması yaptırdı.

“SAADET KART” ÜZERİNDEN OYLAMAYA KATILIM SAĞLANABİLİYOR

Saadet Partisi, üyelerine dağıttığı “Saadet kart” üzerinden Cumhurbaşkanı adayı için oylama yaptırdı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşen Saadet Genelbaşkanı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ise Salı günü görüşmüştü.

İşte oylamaya sunulan isimler:

 

 

 

Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim? sorusuna halkın vermiş olduğu oylar sonucu belirlenecek şimdiden vatanıma , milletime,benliğime saygısı olanın en en önemlisi hayırlı gelecekse o kişi olsun ..

Ekleyen : - Tarih: 25 Nisan 2018 - 8:56 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Mobil Trabzon SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Amasya üniversitesi sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Milli Piyango 2018 Çekiliş Kazanan NumaralarSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KaRoN

26 Nisan 2018 - 12:09 AM

ERBAKAN hoca zamanında farklıydı bu parti şimdi bişeyler yapmak kendini göstermek adına her yöne dönen bir saadet partisi var nediyelim …

SeRDaR

26 Nisan 2018 - 1:20 AM

falla saadet partisinin bilmem ama ben sehirlersohbetin desteği ile CUMHURBAŞKANI adaylığımı koymayı düşünüyorum desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar 😀 😀

Ece

26 Nisan 2018 - 2:43 PM

Beni cumhurbaskani secin kanala saray yaptiricam 🙂 bide ozellere klima koydurucam serin serin muhabbet edin diye

ank

27 Nisan 2018 - 5:14 PM

Omurgasiz siyaset denince akla gelen ikinci parti oldu maalesef…Yazik ettiler onca emege.Sohbet haber