Salih Müslim Yakalandı Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Salih Müslim Yakalandı

Anasayfa > Haberler > Salih Müslim Yakalandı

Sehirlersohbet Salih Müslim Yakalandı diyerek türk halkına ,Milletimize bugüne kadar vermiş olduğu güzel haberlerinden birini daha sohbet odalari kullanıcılarına özel olarak haber etmekte .

Lanetlediğimiz Türkiyemizin birliğini,huzurunu bozmaya çalışan kalleş terör örgütü PYD’nin kırmızı bültenle aranan eski eş başkanı Salih Müslim Prag ‘ın başkaneti olan Çekya da yakalandı .Ardından türkiye dış işleri yetkilileri iadesi için işlem başlattı.

Salih Müslim kırmızı bültenle son dakika olarak yakalandı !! Başına ödül koyulan lanet terör’ün bir baş lideri daha yakalanmanın sevinci içindeyiz türkiye sohbet odaları olarak milletimizin varlığını,birliğini son derece önemseyen chat sitesi olarak size PYD’nin eşbaşkanı olan Salih müslim’in  yakalanması ve Salih Müslim Kimdir ? Salih Müslim aslen nerelidir ve salih müslim kaç yaşın da dır diyerek kim bu kalleş diyerek biyografi ve haberlerini kısa kısa anlatacağız .

İşte Salih Müslim’in Hayatı ..

Terör örgütü PKK‘nın suriye uzantısı PYD’nin eş başkanı Salih Müslim Prag marriot hotel‘de ortaya çıkarak  kendini duyurdu ..

Afrin operasyonun da terör örgütü pyd/pkk’nın büyük darbe almasındn sonra endişe ve korkuya düşen pyd’nin eş başkanı salim’in nerede olduğu bu sayede belirlendi .

Kırmızı listede arananlar arasında yer alan Salih Müslim’in, Prag Marriot Hotel‘de olduğu ortaya çıktı. Sürekli korkudan yer değiştiren Salih Müslim’in Prag Marriot Hotel’de iki toplantı yaptığı anlaşıldı. Terör örgütü elebaşının bu korkak  bu soysuz  tavırları PYD/PKK’nin bir çıkmazda olduğu ve sonunun geldiği şeklinde yorumlandı. 1951 yılında Halep’te dünyaya gelen Salih Müslim doğma büyüme Suriyelidir. Kürt asıllı bir ailenin ferdi olan terör örgütü PYD’nin eşbaşkanı Salih Müslim Suriye Kürdistan Demokrat Partisi‘ne katılmıştır. Daha sonra PKK‘nın Suriye uzantısı PYD’nin eşbaşkanı olarak seçildi

Terör örgütü PYD’nin kırmızı bültenle aranan eski eş başkanı Salih Müslim, Çekya‘nın başkenti Prag‘da yakalandı.

Çekya İnterpol Birimi, Müslim’in 24 Şubat’ta Prag’da Türkiye‘nin talebi ve ilettiği yakalama emirlerine istinaden gözaltına alındığını Türk makamlarına bildirdi.

Salih Müslim Yakalandı ve geri iadesi için çekya karar verecek

Çekya makamları, Müslim’in çıkarılacağı mahkeme tarafından tutuklanıp tutuklanmayacağına karar verileceğini, bu kararın da Türk tarafına ivedilikle iletileceğini kaydetti. Aynı makamlar Türkiye’den, Müslim’in iadesi için gerekli evrakın kendilerine ivedilikle iletilmesini istedi.

DIŞİŞLERİ DEVREYE GİRDİ

Prag’da olduğunun belirlenmesi üzerine Türkiye, Müslim’in gözaltına alınmasına ilişkin talepte bulunmuştu. Salih Müslim’in iadesi için de Dışişleri Bakanlığı işlemleri başlattı.

Terör örgütü PYD/PKK’nın eski eş başkanı Müslim, Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesinin kararına istinaden, “devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozma”, “nitelikli kasten öldürme”, “kasten öldürmeye teşebbüs”, “kamu malına zarar verme”, “mala zarar verme” ve “tehlikeli maddeleri nakletme” suçlarından aranıyordu.

 

Ekleyen : - Tarih: 25 Şubat 2018 - 3:38 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
ramazan bayrami

Ramazan bayrami ne zamanSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

facebook sifresini kırmak

Facebook Şifresini KırmakSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Hollanda Sohbet SiteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber