Sehir sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Sehir sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Sehir sohbet

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan büyük bir ticaret ve sanayi merkezi olan Gaziantep şehrinin adını taşıyan Üniversite, 1973 senesinde ODTÜ”ne bağlı Makine Mühendisliği Bölümü ile eğitim-öğretime başlamış, 1987 senesinde ise Üniversite tüzel kişiliğini kazanmıştır.

Kuruluşundan bu yana dengeli bir şekilde gelişen ve 2008 senesinden itibaren hızla büyüyen Üniversite şuanda 15 Fakülte, 3 Yüksekokul, Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı, 4 Enstitü ve 9 Meslek Yüksekokulundan oluşmaktadır. Tüm Fakülte ve Yüksekokullarda öğrenci alınan bölüm ve program sayısı toplam 275″ tir. Öğretim elemanı sayısı 1316 kişi olup, yabancı öğrencilerle birlikte toplam 30.000 öğrenci eğitim-öğretim görmeye devam etmektedir. Eğitim-öğretimin yanı sıra, konusunda uzman deneyimli personel eşliğinde, en son teknolojiyle donatılmış 900 yataklı Araştırma – Uygulama Hastanesi ve 100 yataklı Onkoloji Hastanesi ile yeni binasında hizmete girecek olan Diş Hekimliği Fakültesiyle beraber, sadece bölgeye ve ülkeye değil yabancı ülke vatandaşlarına da sağlık hizmeti vermeye devam eden uluslararası bir üniversite haline gelmiş bulunmaktadır.

Üniversitede Mühendislik, Tıp (İngilizce Programı) ve Mimarlık Fakülteleri ile beraber Fen Edebiyat Fakültesi Batı Dilleri ve Edebiyatı Bölümünün öğrenim dili İngilizce olmakla beraber, bu birimler ile birlikte Tıp Fakültesi (Türkçe Programı), Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulunda zorunlu yabancı dil hazırlık sınıfı okutulmaktadır.

Mühendislik Fakültesi Bölümleri arasında çift ana dal olanağı mevcut bulunmaktadır. Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Fen-Edebiyat Fakültesi Bölümlerinin kendi arasında ve Fakülteler arasında yan dal imkanı bulunmaktadır.

Öğretim Üyesi başına düşen uluslararası bilimsel yayın sayısı sıralamasında vakıf üniversiteleri dahil tüm üniversiteler sıralamasında en üst sıralarda yer almış olan Gaziantep Üniversitesinde, öğrenciler ile birlikte tüm akademik ve idari personele sunulan gelişmiş kütüphane imkanları, modern araştırma laboratuarları, Teknoparkı ve bilgi-işlem alt yapısı ile beraber her türlü araştırma ve geliştirme faaliyetlerine en üst düzeyde destek verilmeye devam edilmektedir.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil görüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ekleyen : - Tarih: 24 Şubat 2017 - 12:01 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Neden Seni Seviyorum Demek Erkeklere Zor GelirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

EN GÜZEL CUMA MESAJLARISehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

26 Eylül 2017 Günlük Burç YorumlarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber