Senden Sonra Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Senden Sonra

Anasayfa > Genel > Senden Sonra

Adı sevdaysa bu cehennemin sen vurdunda ben ölmedim mi? Öldüm, bin kere belkide ama yetmedi.Senden sonra yok olum benliğimde.Sevmek başlı başına bir eylemdi ama sensizlik tamamen acının,aşkın çıkış noktası oldu sevmeyenim. Terkettiğim şehirde,bıraktığım anıları ziyadesiyle yasadım iliklerime kadar. Yoksun ya ben bile küstüm kendime. varlığında yokluğunla başedemezken,yokluğunda kendime bile tahammül edemiyorum şimdilerde.

Aşkın acıya,acının ölüme vardığı bu dunyada hiç bir mutluluk sonsuza denk bizlerle olmuyor. Olmadığı gibi sonrasında çekilmez bir hal alıyor.Hiçliğin kimsesizliğe yolculugu içten içe tuketsede duygularımı ben yinede senli hayallerden vazgecmeden ruhumu sana adıyorum. Geceleri sokak başlarında adım adım seni ararken,gozyaşlarım saganak halinde akıyor kalbimin derinliklerine.

Yığınla karamsarlık dururken benliğimde ben yinede oluruna bakıp, teselli etmek için  gülüşlerimi bahaneler uretiyorum kendimce.Aklım karakış,ellerim seni üşüyor. Bugun  gunlerden sensizlik.. Sensizlik sessizce yaksada ben susuyorum ve gözce konusuyorum sana kadınca dile getiriyorum söyleyeceklerimi. Anlıyor musun bilemem ama  tek bildiğim apansız vuran hasret rüzgarının beni sonsuza denk savurup bırakacagı.Zannetmeki yerin dolacak,gelen gideni hep aratırmış. Kimseyi koymayacagım senin yerine. Ben seni unutmayacagım. Her sabah gune snele uyanıp ulkenin nufusunun sana es deger oldugunu hatırlatacagım kendime. En masum halinle seni sevip,yine yeniden aşık olacagım sana. Gokyuzune yıldızlara uzanmaya çalışıp, aşkında acınından senden geldiğine şükredip dualar edeceğim yaradana. Şükür sebebim,gönlümün ilacı seni seviyorum..

Ekleyen : - Tarih: 08 Eylül 2016 - 11:58 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
güzel kız resimleri05

üniversite sohbet chatSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Tarık akan kimdir?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Şehirler Sohbet Haberler

Mezbahalar Kapatılsın ProtestosuSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

uSerck

08 Eylül 2016 - 12:01 PM

hayatın durdugu vakitlerde kalırız onsuz,acıttıkca mı hatırlanır hatırlandıkca mı acıtır bilmiyorum ma vazgecmemeli insan.

burak

08 Eylül 2016 - 1:54 PM

evet hayat aci tecrubelerle doludur

nergiss

09 Eylül 2016 - 12:33 PM

Çok samimi , çok imrenilesi…Sohbet haber