sesli kameralı sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

sesli kameralı sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > sesli kameralı sohbet

istanbul Teknik üniversitesi, teknik öğretimde 239 yılı aşan parlak geçmişi, uygar eğitim ortamı, kuvvetli akademik kadrosuyla ülkemiz”de mühendislik mimarlık öğretimi ile özdeşleşmiştir. istanbul Teknik üniversitesi, Osmanlı imparatorluğu döneminde yenileşme hareketlerinin öncülüğünü üstlenen, Cumhuriyet döneminde ise ülkemizin imarına, modernizasyonuna ve yönetimine damgasını vurmuştur. memleketimiz”nin yollarında, köprülerinde, barajlarında, fabrikalarında, binalarında, enerji santrallarında, haberleşme ağlarında, köylerinde ve kentlerinde istanbul Teknik üniversiteli mühendislerinin ve mimarlarının alınteri ve emeği bulunmaktadır. istanbul Teknik üniversitesi, memleketimiz”de mühendislik ve mimarlık mesleklerinin tanımını oluşturan ve bu tanımı her zaman güncel tutmayı başaran, geleneksel yapısını korurken modern eğitim ve öğretim ortamlarını öğrencilerine sunan, kuvvetli ülke dışı ilişkileriyle öğrencilerinin yalnızca ülke sınırları arasında değil, uluslararası ortamda da yarışacak biçimde yetiştiren bir devlet üniversitesidir.

KAMPüSLER

istanbul Teknik üniversitesi”nin eğitim binaları beş kampüse yerleşmiştir. Ana yerleşim birimi olan Ayazağa Kampüsü, istanbul”un yeni finans merkezi konumuna gelen Maslak bölgesindedir. Rektörlük ve idare birimleri bu kampüste yer almaktadır. 247 hektarlık bir sektörü kaplayan Ayazağa Kampüsü”nde lisans egitimi veren inşaat, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar, Kimya- Metalurji, Maden, Fen -Edebiyat, tayyare ve uzay, Gemi inşaat, ve Deniz Bilimleri Fakülteleri bulunur. Yüksek Lisans ve Doktora eğitimlerinin yürütüldüğü beş enstitüden dördü; Nükleer Enerji, Fen Bilimleri, Avrasya Yer Bilimleri ve Bilişim Enstitüleri de Ayazağa Kampüsü”nde bulunmaktadır.

Bu kampüste bulunan Merkez Kütüphane, bilgisayar laboratuvarları ve 75. sene talebe Sosyal Merkezi, Kampüsün çok hayat alanlarıdır. Kampüste 12 tane, her birisi 58 talebe kapasiteli “Gölet Yurtları”, 60 öğrenci kapasiteli dört tane “Vadi Yurtları” öğrencilere garp standartlarının ötesinde bir hayat kalitesi sunmaktadır. bununla beraber bu kampüste 400 öğrenci kapasiteli “Ayazağa Kız ögrenci Yurdu” 110 öğrenci kapasiteli “Verda üründül Kız öğrenci Yurdu” bulunmaktadır. 1400 talebe kapasiteli dört bloktan oluşan ve spor salonu ile sosyal merkez içeren “iTü talebe Sitesi” Ekim 1999″da hizmete girmiştir. talebe kulüp etkinlikleri Kültür Sanat Birliğinde ve Spor etkinlikleri ise Spor Birliği çevresinde yoğunlaşmaktadır. Tenis kortları ve kapalı spor salonu çeşitli spor yarışmalarına ev sahipliği yapmaktadır. Ayazağa Kampüsü öğrencileri Mayıs ayında bütün iTü”lüler için Kültür ve Spor şenlikleriyle canlanan bir ortam yaratmaktadırlar.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak,köy sohbet,deniz sohbet,tatil sohbet,gemici sohbet,muhtar sohbet,otel sohbet,rezervasyon sohbet, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil görüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 26 Mart 2017 - 7:56 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

üniversiteli kızlarSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Ücretsiz SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

NazLi

27 Mart 2017 - 5:24 PM

Avrupa’nın bile “İlk” Üniversiteleri arasında olan bir üniversite.Sohbet haber