Sesli sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Sesli sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Sesli sohbet

Ulu önder Atatürk”onun adını taşıyan, onun ilke ve devrimlerini rehber edinen Mustafa Kemal üniversitesinde, 21. asır dünyasında memleketimiz”yi layıkıyla temsil edecek gençleri yetiştirmek üzere uygar bir eğitim verilir.

Mustafa Kemal üniversitesi, 1992 yılında 7 fakülte, 4 yüksekokul ve 3 enstitü ile kurulmuş bir yükseköğretim kuruluşu olarak bugün sebebiyle 20. yılını doldurmuş bulunmaktadır.

üniversitede bugün 15 fakülte, 3 enstitü, altı yüksekokul, 18 meslek yüksekokulu, 1 garp Müziği Konservatuvarı ve 18 araştırma merkezinden oluşan yüce bir eğitim çınarı olmuştur. bununla beraber, üniversiteye bağlı olarak sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Antakya halkına ve bölge insanına kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

Bölgenin enfazla ve türkiye”nin sayılı üniversiteleri arasına girebilmek için bütün birimlerin bir seferberlik havası içinde çalışmasına önem verilmektedir. bütün bu çalışmalar doğrultusunda ülkemiz”de örneği az görülen bir hızla MKü” nün toplam talebe sayısı 13.400″den 35.640″a ulaşmıştır.

• Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk”ün adını gururla taşıyan bir üniversite;

• Hoşgörü ve bilimin adresi;

• Genç ve dinamik bir üniversite;

• Büyük ve donanımlı bir kütüphaneye sahip;

Elektronik veri tabanı ile ulusal ve uluslar arası süreli yayınlar, tüm akademisyen ve öğrencilerin hizmetinde;

• üniversiteler arası akredite programları uluslar arası diploma geçerliliğine sahip;

• öğretim elemanları danışmanlık görevleriyle, başarma yolunda atılan her adımda, öğrencilere destek olmakta;

• öğrencilerine Avrupa Birliğince desteklenen değişim programları çerçevesinde memleket dışında eğitim görme imkânı sunmakta

• lüzumlu fiziksel donanıma sahip fakülte, yüksekokul ve iş yüksekokullarıyla bilgi çağının gereklerine yanıt verebilecek donanıma sahip laboratuvarları, atölye ve sınıfları mevcut;

• Tam olimpik yüzme havuzu, dört spor salonu, iki tenis kortu, dört basketbol sektörü, dört halı piyasa

• ve aerobik salonu ile öğrencilere talep sahalarına göre spor yapma imkânı sunmakta;

• öğrencileri ders dışı zamanlarında talebe topluluklarında faaliyet göstermekte; sempozyumlar, paneller, yarışmalar, geziler ve gösteriler organize etmekte.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak,köy sohbet,deniz sohbet,tatil sohbet,gemici sohbet,muhtar sohbet,otel sohbet,rezervasyon sohbet, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil görüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 08 Mart 2017 - 6:57 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Süt Helvası(Bursa Helvası) TarifiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kadınların Eline Bunları Asla VermeyinSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Gurbetci SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber