Sevgililer günü Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Sevgililer günü

Anasayfa > Magazin > Sevgililer günü

Sevmek haz alarak yaşamaktır ve her anın şükründe olmaktır.Sevdiğini kendisi gibi hatta kendisinden de çok hissetmektir.”

“Sevmek bir şey beklemeden vermektir. Beklentilerin son bulduğu bir duraktır.Gücenmemektir ve gücenmemeyi öğrenmektir.”

“Bir başkasının hayatını cennete dönüştürme gayretinde olmaktır.Bir ruh rezonansı,titreşimler uyumu,olumlu düşüncelerle yoğunlaşmış,bir enerjidir,sevmek.”

“Sevgiye dinsel bir pencereden bakarsak,diğer dinlerin ana yapısında olduğu gibi,gerçek Müslüman  herkese ve herşeye,her türlü çıkar düşüncesinden uzak,sırf ALLAH RIZASI için içten bir sevgi besler.”

İslamda sevgi Allah ve Peygamberimizi sevmekle başlar. İnsana verilmiş büyük lütufdur.

Sevgi,yaşamda en çok özlenen şeydir,en çok konuşulan,üzerinde yazılar,şiirler,romanlar yazılmış olan,sonsuzluğu betimleyen bir konudur.Sevgi gerçek ise karşısına çıkanı ya esir alır veya büyük bir enerji ile kucaklar.Olumluya yönlendirir,iyiye dönüşümünü hızlandırmaktır.Gerçek sevgide açıklanamayan bir büyü,güç vardır.

Sevgililer gününün başlangıcı için Roma tarihine gidiyoruz ve oraya bakıyoruz….

İmparator 2. Claudius ülkesini kendine özgü katı kurallar ile,zalimce yönetmiştir.Ordusunda savaşacak asker bulunamıyordu.birden tüm nişan ve evlilikleri yasaklamış ve kaldırmıştır.

O dönemde Roma’da yaşamış olan Aziz Valentin çiftleri gizlice evlendirmeye devam etmekteydi.Bunu haber almış olan İmparator,Aziz VALENTİN’İ öldürtmüştür.

Takvimler 14 ŞUBAT M.S 270 i göstermekteydi.

İşte o gün bugün 14 Şubat sevgililer günü olarak kutlanmaya devam etmektedir.

Son sözüm şudur,

4 S FORMÜLÜMDÜR…

Sesiniz….Sözünüz….Sevdiğinizi   ..Söylesin

Sevgi sesi, canlıdır, cıvıl cıvıldır biraz  heyecanlıdır,mutluluk ve şefkat taşımaktadır.Sevginin büyüsünü iletir. İletmelidir. Gönülden gelmelidir.

Sözümüz..Kullandığımız ifade ve kelimeler,sevgimize ilaveten takdir,onay,önemseme içermelidir.Karşınızdaki kişiye ayrıca saygımızı anlatmalıdır..Yerine ve ilişki düzeyine göre bunları tayin etmeliyiz.

Seni seviyorum,iki kelimedir. İçinde dünyanın en yüce enerjisini taşımaktadır. Utanmadan ve sıkılmadan söyleyebilmemiz gerekir.

Herkesin Sevgililer gününü kutlarım…

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet, için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet yeni insanlarla tanışabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 14 Şubat 2017 - 2:57 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Bayanların Bitmek Bilmeyen İstekleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Meral Akşener Kimdir ?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kayseri Tepsi MantısıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

ASLI

14 Şubat 2017 - 4:18 PM

Yuregine saglik guzel yazi olmus herkesin sevgililer gunu kutlu olsun.Sohbet haber