Sevgilinizin Tuttuğu Takıma Göre Aşk Yorumu Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Sevgilinizin Tuttuğu Takıma Göre Aşk Yorumu

Anasayfa > Kadınca > Sevgilinizin Tuttuğu Takıma Göre Aşk Yorumu

Sehirlersohbet Sevgilinizin Tuttuğu Takıma Göre Aşk Yorumu,yani sevgilinizin tuttuğu takıma göre aşk hayatınızın da uzmanlar neler yorumlamışlar sehirlersohbet  kadınca bölümümüz de yer vereceğiz

Kadın/Erkek ilişkisinin maalesef ki o olmazsa olmazlarından biri de hayat arkadaşımız olan  sevgilinizin tuttuğu takımdır. Bu zaman da yapılması gereken sevgilinizin veya sevgili adayınızın tuttuğu takımı öğrenip onunla ilgili bilgiler edinmekten geçmektedir. Evet siz değerli sehirlersohbet sohbet odaları ziyaretçilerimiz  için hazırladığımız takımlara göre aşka bakış açıları sizlerle.

Beşiktaş’lı sevgilisi olanlar
Beşiktaşlı bir sevgiliniz var ise onun sizi karşılıksız sevdiğinden sonuna kadar emin olabilirsiniz çünkü Beşiktaşlılar takımınıda tüm başarısızlıklarına rağmen karşılıksız sevmektedir.

Beşiktaşlı bir sevgiliniz var ise onunla direnişlerde ön saflarda el ele sloganlar atabilirsiniz . Bu her zaman doğru bildiklerinizden şaşmayıp ilişkinize dişardan müdaleleri katmayacağınızı gösterir. Yani Beşiktaşlı bir sevgiliniz varsa ölümüne gider sizinle gözü kapalı her şey sizin iki dudağınızın arasın da ki aşk sözcüklerine bakar .

Fenerbahçe’li sevgilisi olanlar
Fenerbahçeli bir sevgiliniz var ise Bağdat Caddesi’nde aşk dolu zamanlar  geçirmeniz mümkün. Bir Fenerbahçeli kadın/erkek farketmek sizin mutlaka en güzel zamanlarını burada geçirir.

Fenerbahçeli sevgiliniz size zengin süprizleri yapabilir. Nedeni ise  fenerbahçe taraftarları geneli her zaman  zengin olur. Paranın mutluluk getirdiğini çoğu kişi söylemekte , fenerbahçeli bir sevgiliniz varsa hem para hem aşkınız daima sorunuz ve mutluluk içinde devam eder

Galatasaray’lı sevgilisi olanlar
Galatasaraylı sevgiliniz ile maç günleri Nevizade’de buluşup renkli ve eğlenceli vakit geçebilirsiniz. Size alanın atmosferinden etkilenip duygusal cümleler kurması da söz konusu olabilir.Hatta o kadar güzel cümle kurar ki bir an galatasaray’a bile aşık olursunuz . Size söylettiği güzel sözler için..

Galatasaraylı sevgiliniz ile hergün UEFA kupasını kazanamıyormuşuz casına mutlu ve huzurlu bir birliktelik geçirebilirsiniz.

Trabzonspor’lu sevgilisi olanlar
Trabzonsporlu sevgiliniz ile birlikte hamsi yerken duygusal vakitler geçirebilirsiniz. Hamsi ile Salatalığın uyumu gibi rakı balık gibi güzel bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Trabzonsporlu sevgiliniz ile Trabzon yaylalarında bol oksijen altında gezebilir aynı zamanda birlikte mıhlama menülü romantik bir restorantta evlenme teklifi bile alabilirsiniz.

Ekleyen : - Tarih: 02 Ocak 2018 - 12:02 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
sehirler sohbet sohbet siteleri

Sohbet SiteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Beril ile Kahve Tadında Sohbet -2SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Ordu sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Yurd

02 Ocak 2018 - 7:39 AM

Besıktas’lı olsun çamurdan olsun askımız 😀

Comolokko

02 Ocak 2018 - 10:42 AM

Nefes alsın yeter😂

Burcu

02 Ocak 2018 - 10:55 AM

Beşiktaş ‘lı bir eşe sahibim mutluyum evet gerçekten karşılıksız bir sevgiyle sevmekte bende onu seviyorum miyasercegim bu paylaşımın için teşekkür ederim aşk hayatımız takımlara kaldi :)))

nergiss

02 Ocak 2018 - 12:23 PM

galatasaray fenerhahçe beşiktaş vs vs hepsi hikaye ampute milli takım çok yasa….

Cileq

02 Ocak 2018 - 3:35 PM

Ya fenerbahçe olsun 🙂
Kurban oluruz 🙂

helloween

02 Ocak 2018 - 9:58 PM

Benim sevigilim olmadığı için bu konuya şimdilik uzaktan bakiyorum 🙂 ama ileride olursada kısmet diyelim ben fenerbahçeliyim fenerbahçeli olmasını isterim ama beşiktaş ve galatasaray li bir eş yada sevgilide benim açıdan bir sıkıntı yaratmayacağını düşünüyorum takım tutmak bir hobidir..neticede saygılar sevgilerSohbet haber