Sibel Can Kimdir Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Sibel Can Kimdir

Anasayfa > Biyografi > Sibel Can Kimdir

Sibel Can Kimdir

Şimdi de Sibel Can ile ilgili hazırladığımış olduğumuz ayrıntılı biyografiyi paylaşalım; Sibel Can, 1 Ağustos 1970’de, Engin Cangüre ve Emine Gül Sezer Cangüre’nin ilk çocuğu olarak Fatih, Karagümrük’te dünyaya gelmiştir. İlkokul mezunu olan Sibel Can’ın annesi Bursa Mudanyalı, babası Yugoslav göçmenidir. Gerçek adı Sibel Cangüre olan sanatçının babası Engin Bey birçok ünlü soliste eşlik eden bir keman sanatçısıydı.bu gibi haberleri okumak ve sehir Chat ve sohbetleri yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.

Sibel Can’nın müzikle tanışması küçük yaşlarda olmuştur. Henüz 13 yaşındayken, babasının kemanı eşliğinde önce Viyana ve daha sonra da Almanya, Hollanda ve İsrail’de şarkı söyleyip dansetmiştir. Türkiye’ye döndüğünde. Yaşı gizlenerek Halikarnas Gazinosu’nda işe başlamıştır.
Neredeyse her yıl bir albüm çıkartan Sibel Can, 1995 yılında Raks Müzik’e transfer olmuştur. Büyük bir tırmanışa geçen sanatçı, 1995 yılında yayınlanan “Şarkılarda Senden Yana” albümünde tarzını biraz değiştirmiştir. Albümdeki “Deli Yüreğim”, “Dedikodu” gibi parçalar Can’ın eski albümlerine nazaran daha çok ses getirmiştir. 1997 yılında ise, Serdar Ortaç’ın bestelediği “Padişah”lı albüm yayınlanmıştır. “Padişah”la birlikte Sibel Can, Türkiye’nin en çok konuştuğu isim haline gelmiştir. 1999 yılında Hakan Ural’dan ayrılmıştır. 2000 yılında çıkarttığı “İşte Türk Sanat Müziği, İşte Sibel Can” adlı albümüyle yeni bir döneme girilmiştir.

Sibel Can, albüm çalışmalarının yanında birçok dizide ve filmde rol almıştır. “Kaldırım Çiçeği”, “Gülüm”, “Bize Ne Oldu” ve “Berivan” gibi dizilerde kamera karşısında da başarısını kanıtlamıştır. 2001 yılından beri Emre Plak ile çalışan sanatçı en son 2007 yılında “Akşam Sefası” adlı albümü ile sevenleriyle buluşmuştur. Evlilikleri : 1.evliliği : Hakan Ural ile 28 Eylül 1988 tarihinde evlenmiş. 17 Şubat 1999 Tarihinde boşanmıştır. Engincan (d. 27 Ocak 1992) ve Melisa (d. 22 Ağustos 1994) adından iki çocuk dünyaya getirmiştirdaha sonra .2.evliliğini yapmıştır.
2. evliliği : 2000 yılında müteahhit Sulhi Aksüt ile evlenmiş. 2010 yılının Eylül ayında boşanmıştır. Bu evliliktende Emir (d.Ağustos 2000) isminde bir erkek çocuk dünyaya getirmiştir.Haber okumak ve sehir sohbetleri yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresine bekliyoruz.Güzel sohbetler dileriz.

güzel kızlarla sohbet üniversiteli kızlarla sohbet mobil sohbet chat kızlarla üniversite sohbetleri rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilir yeni insanlarla tanışabilir radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.hoş sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 09 Ocak 2017 - 11:03 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Kıvılcım Ural kimdir?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

İsparta SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Canlı sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Sezen

10 Ocak 2017 - 6:30 AM

Sibel can cok guclu bir ses ve kaliteli bir yorumcu. Cok begenerek dinliyorum.kalite Muzik piyasasinda sibel can sa sohbet chatte sehirlersohbet tir. Net 🙂Sohbet haber