Sıla Gençoğlu Saçını Kazıttı Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Sıla Gençoğlu Saçını Kazıttı

Anasayfa > Magazin > Sıla Gençoğlu Saçını Kazıttı

Sehirlersohbet Magazin de bu hafta radikal bir karar ile acil değişime giren Sesi güzel,fiziği ultra güzel,şarkılarına

müptela olduğumuz sanatçı Sıla Gençoğlu Saçlarını kazıtarak dikkatleri imajı üzerinde toplandı.

2017 yoğun tempo ile geçiren ve maddi anlam da güzel kar eden sanatçı Sıla Gençoğlu daha önce de sesinden , işinden önce aşk’ı ile gündeme gelmiştir. Oyuncu,Komedyen olan Sıla Gençoğlu gibi yetenekli yakışıklı jön de diyebiliriz Ahmet Kural ile yaşadığı güzel sevgi , evliliğe doğru gidiyor diye mi? bu değişim anlamadık .

Sıla gençoğlu’nun daha önce de yaptığı imaj değişikliği konuşuluyordu. Bu kez saçlarını kazıtınca takipçilerinden ağır eleştirilere maruz kaldı .Sıla Gençoğlu daha önce uzun saçlarına verdiği şekilleri ile enerjik bir görüntüye ve sevenlerinin gözlerinde oldukça güzel görünen Sıla Gençoğlu Yeni saç modeli ile ters teperek geçersiz not aldı .

Sıla Gençoğlu’nun sehirlersohbet kullanıcıları ile beraber bir çok takipçisi acil bir şekilde alınan bu saç stilinden hemen kurtulmasını dile getirerek Sıla gençoğlu’nun sosyal medya hesaplarından yoğun şekilde mesaj aldığı söylenildi işte Sıla Gençoğlu’nun saçını kazıttığı ilk fotoğraf ve gelen yorumların bazıları ;

“Keşke kesmeseydi, Sen ne yaptın güzel kadın?, Neden saçın böyle? Hiç yakışmıyor, saçın kötü olmuş. Acil değiş, keşke şu saça dokunmasaydı” şeklinde yorumlar yapıldı.

Sıla Gençoğlu Saçını Kazıttı kazıttı ki ne gerçekten o güzelim hatun olmuş bal kabağı ..

Peki Sıla Gençoğlu sanatı,imajı ve aşkı bir yana Kimdir? Bu kadar dikkat çeken ünlümüz, Sıla gençoğlu 1980 yılında Türkiye’mizin en güzel şehirlerinden biri olan denizli de dünyaya gelmiştir. Herkes izmirli olarak bilse de aslen Denizlili dir. İlkokulu Denizli‘de geçiren Söz yazarımız,Bestecimiz Sıla gençoğlu lise eğitimini anneannesinin yanında yani izmir’de tamamlamıştır.

Daha sonra sahne çalışmalarına başlayan Sıla Gençoğlu ilk olarak İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi‘nde başladı yanı sıra Türk Halk Müziği ile Türk Sanat Müziği koroların da korist ve solist olarak görev aldı. İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Sabahat Tekebaş ile şan ve ses eğitimi üzerine çalışmıştır.

Haliyle bu kadar bilgi birikim ile Sıla’nın zaman için de yapmış olduğu besteler ve yazdığı şarkı sözleri Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu gibi Türkiye de belli yer edinen solistlerin albümlerin de yer alırken ,ilk solo albümü olan ”SILA” nın ülkemiz de yer edinmesine zemin hazırladı.Geniş kitleler onun yazdığı şarkı sözleri ve aynı zaman da sesiyle ilk kez Sezen Aksu ile yaptıkları ”sıla” dizisinin  şarkısı olan ortak besteleri ”sıla/Töre” Sayesinde tam anlamıyla tanınmıştır. Sıla Gençoğlu hemen ardından ”Yaban Gülü” dizisinin jenerik Müziğini yapmıştır.

SehirlerSohbet kullanıcıları olarak her zaman yaptığı güzel projelerle tanımaya devam edeceğimizi ve başarılar dilediğimizi duyurmak istiyoruz . Yeni yıl olan 2018 de başarılar dileriz.

 

 

 

Ekleyen : - Tarih: 30 Aralık 2017 - 10:38 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Bilgisayar oyunu nedirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Agri mobil sohbet odalariSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber