Sohbet Odaları Yetkilileri Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Sohbet Odaları Yetkilileri

Anasayfa > Anket > Sohbet Odaları Yetkilileri

Sohbet Odaları Yetkilileri neler yapar ? Sohbet Odaları Yetkilileri kimlerden seçilir. Sohbet Odaları Yetkilileri kuralları nelerdir? Sohbet Odaları Yetkilileri görevleri nelerdir?

Sohbet Odaları Yetkilileri ile ilgili kısa bir bigi aktarımı yapayım.

Sohbet Odaları Yetkilileri  ücretsiz sohbet siteleri nin gönüllü çalışanlarıdır. İRC aleminin sistem ve komutlarını çok iyi bilirler. Kimi görevlli koruma botları ile alakadar olur , kimi görevli radyo ile alakadar olur , kimi görevli web ile , kimi görevli de  üyelerle alakadar olur. Herkesin bir görevi vardır.

Koruma botları görevlisi: amacı kanala gelecebilecek herhangi bir saldırıda kanalı saldırıya karşı ,  korumak. Ayrıca bir çok  kodlarla işlev yaparak kanalda ki eğlenceye farklılıkta katarlar.

Radyo sorumlusu .  Radyo djlerinden ve radyo nun herşeyinden sorumludur. Radyo sorumlusu hiçbir zaman  radyonun boşta olmasını istemez. Anonslu bir dj  radyo sorumlusunun en çok istediği dj dir. Radyo sorumlusu ve dj lik gerçekten çok zor bir iş.

Web Sorumlusu : Kanalın web sitesi ile alakadar olurlar. Yaptıkları iş gerçekten çok zordur.  Yazdıkları yazıların orjinalliğinden yükledikleri resimlerin dahi orjinalliğine dikkat ederler. Web sorumluları her gün muhakkak en az bir konu atmak zorundadır.Kopyala yapıştır yapamaz , Seo ya uygun yazılar yazmalıdır.

Founder: Gelen userlerle muhabbet etmesi gerekir.  muhabbet etmeli ki userler bir daha gelmeli. Sohbetin akışkanlığını ve seviyesini korumak zorundadır. Sohbette seviyesizliğe izin vermemesi için hemen hmen her yazışmayı takip etme zorunluluğu vardır.

Daha bunlara benzer nice görevliler var. Ve bu arkadaşlarımız asla bu konuda ücret almadıkları gibi gece gündüz kanalımızın güvenliği ve seviyeli sohbetini korumak amaçlı gönüllü vazifelidirler. Bizde her Arkadaşımızın emeklerine sonsuz saygı duyarak kendi aramızda bir en iyi görevli anketi hazırladık. Anket sonuçları hiç birimizi yanıltmadı. Yaklaşık 30 kişi üzerinden yapılan ankette çok ilginç ve güzel sonuçlara rastladık.

 

Sohbet Odaları Yetkilileri

Sohbet Odaları Yetkilileri

Yaptığımız anket sonuçlarında Sohbet Odaları Yetkilileri

%40 ile Helloween birinci sırada kendisini tebrik ediyoruz.
%20 ile M`y arkadaşımız 2. sırada
%13  oylama ile Cileq ve LAdy 3.lüğü paylaşıyor
%7’şer oylama ile KaRoN ve KoRSaN 4. sırada yer almaktadır

Anketimize katıldığınız için teşekkür ederim Ayrıca Webci arkadaşlarım M’y ve Cileq in oylamada yer aldıkları için tebrik ediyorum.

Ekleyen : - Tarih: 18 Mayıs 2018 - 7:07 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
sehirler sohbet çilek reçeli

Çilek Reçeli TarifiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Erkeklerin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarız?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Cileq

18 Mayıs 2018 - 7:11 PM

Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürler ediyoruz sehirlersohbet ailesi olarak herkes çok değerli ve önemli
Eline sağlık korsan hocam .d

My

18 Mayıs 2018 - 7:14 PM

Cok guzel kurtaj olmus degerlendirmeler on numara sohbet odaları elden gideyahhh 😀

ArAs

19 Mayıs 2018 - 11:38 AM

bana oy vern yokmu yav puu size

Ece

19 Mayıs 2018 - 11:52 PM

Ankete katilan herjesin yuregine saglik. Sehirlersohbet ailesi iyiki varsiniz

SeRDaR

01 Haziran 2018 - 4:04 AM

Bu anket yapılırken ben bu sunucuda değilmiydim alla alla sanırım bayanlar ankete katılmadı :DD ama şunu itiraf etmeliyim hellowen hak ettiği yeri bulmuş tüm arkadaşların başırılarının devamını dilerim aras tek taşım ha qayret 😀Sohbet haber