Menü
Kategoriler
Anket
Sohbet Odalarında Radyo
7 Mayıs 2018 Anket

Şimdi gelelim Sohbet Odalarında Radyo konumuza. Sohbet Odalarında Radyo olmazsa olmazımızdır.  Üyeler sohbet ederken dinleyecekleri müziklerin verdiği coşku Sohbet Odalarında Radyo ‘nun önemimini artırmaktadır. Çoğumuz Sohbet Odalarında Radyo olmadığı zaman rahatsız olur pek bi keyif almayız. Nitekim Sohbet Odalarında Radyo olması bir nevi çoğu üyemizin  iç dünyasını dışarıya dökme konusundada yardımcı olabilir.

Sohbet Odalarında Radyo dinlemenin keyfini hepimiz biliriz. Hep isteriz ki  radyo da bir dj olsun.  Sohbet Odalarında Radyo olacaksa dj de olmalıdır. Çünkü Dj’ler anonsları ile Ücretsiz Sohbet Odaları ‘na renk katarları. Dj nin  anonstan seslenmesi , üyenin kanaldan dj ye birşeyler söylemesi karşılıklı hoş ve güzel muhabbet olmasına sebep olabilir.

Dj’lerin Önemi 

En iyi dj anketi

Sohbet Odalarında Radyo

Dj’lerin emekleri çok büyüktür mekanlarda. Şöyle düşünün ” hayatta hiç bir zaman dinlemek istemediğiniz bir şarkıyı , dj olduğunuz zaman dinlemek mecburiyetinde kalabilirsiniz.”  İşte o an dj sevmediği bir şarkıyı üye mutlu olsun diye çalar . İstemesede dinlemek zorundadır. İşte bu büyük bir emektir. Bir çok üyenin tarzı olmasada , onları memnun etmek için  nice istemedikleri şarkılarla dolup taşmıştır bilgisayarları.  Dj’lerin emeği gerçekten çoktur. Yeri gelir işlerini ertelerler , yeri gelir ağır eleştiri alırlar , yeri gelir kendileride sıkılırlar ama emekleri asla zayi olmaz. Dj arkadaşlarımız bir çok zaman kendi vakitlerinden çalıp dj lik etmektedirler. Kimse onlara ” etmek zorunda” diyemez. Bu Sohbet Odaları’nda herkes her işini gönüllü yapmaktadır.Herhangi bir karşılık en azından maddi bir karşılık beklememektedirler.

Sanala ilk başladığım yıllarda chat ortamlarında radyo dj lerine çok ama çok saygı duyardım. Bazı dj lerin sesleri şiir okumaya çok müsait olurdu. Onları dinlemek çok büyük keyif verirdi. Özenirdim dj olmak için. Ama yapamayacağımı düşünürdüm. Zaman geçtikce bizde öğrendik yayın yapmayı. Öyle dışardan görüldüğü kadar kolay değilmiş. Ciddi bir emek ve ciddi bir çaba sarfediliyor. Dj arkadaşlarımıza gerçekten çok ama çok saygı duyuyorum.

Bizde Dj arkadaşlarımızdan hangisini daha çok seviyorsunuz diye bir anekt hazırladık. 3 hafta süren bu anket toplam 23 kişiye soruldu. Ve mükemmel sonuçlar elde edildi.

Bu ankete göre
%37 ile Dj sorumlumuz NazLı birinci sırada
%22 lik oy oranı ile Cileq ikinci sırada yer alıyor
%22 lik oy oranı ilede RıhTım üçüncü sırada yer alıyor
%8 lik  oy oranı ile de M`y dördüncü sırada yer aldı.
%11 lik kısım hiç biri deme haklarını kullandılar .

Diğer anketlerimizin sonuçları için tıklayınız.

"5" Comments
  1. Nazli başarılarının devamını dilerim canm ❤

  2. benim oyumla birinci olmuş nazli :)) gerçektende güzel yayını var ama eski nazlı 🙂

  3. Herkesin emeğine sağlık bütün enlerimiz in 🙂
    Nazlimm tebrikler kuzum .d

  4. Guzel yayinlar her bir yayinci emeklerine saglik ne yazikki cogunu dinleyemiyorum aksamlari kime denk gelirsem artık sizi seviyoree :p

  5. Emeği gecen herkeze cani gönülden tskederim. Anketi düzenleyen korsan kaptana ayrica tskederim iyiki varsiniz iyiki variz .:)

Bir cevap yazın
*