Türkiye 2024'e aday Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Türkiye 2024’e aday

Anasayfa > Haberler > Türkiye 2024’e aday

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığını yapan Yıldırım Demirören, Spor  Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile beraber yapılan basın toplantısında, Türkiye’nin 2024 yılında gerçekleşecek olan Avrupa Futbol Şampiyonası’na aday olduğunu resmen açıkladı. Resmi yollar ile başvurunun 2 Mart’ ta yapılacağı açıklandı .

UEFA’nın sitesinde yer alan bilgilere göre resmi başvuru süresi 3 Mart 2017’ de biticektir. Organizasyona ev sahipliği yapacak ülkenin belli olacağı tarih ise Eylül 2018 tarihidir.

YILDIRIM  DEMİRÖREN: “BİZ BUNU HAK ETTİK”

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığını yapan Yıldırım Demirören şunları söyledi: “Türkiye, Avrupa’da ve Dünya’da 32 yi bulan stat yapımı ile tek örnek ülke konumundadır.yıllardır yapılan başvuruları maalesef tek oyla kaçırmıştık. Bu sefer bunu almayı hak ettiğimizi düşünüyorum. Bu uzun yolun ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Ülkemize tekrardan hayırlı olsun”

Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yaptığı açıklamayla: “Yıldırım Başkan’ın da söylemiş olduğu gibi önemli bir kararın duyurusunu yapmış olduk. Federasyon başkanımızla bu konuyu sürekli olarak konuşuyoruz. Uzun zamandır biz bunu biliyorduk  ama bunu şu anda özel bir toplantı ile duyurmak istedik. Ülkemizdeki herkesin desteğini alarak bu yola koyulmuş durumdayız. 3 Mart 2017 tarihinde UEFA’ya bildireceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı ile stadyum konusunda büyük bir girişim sağlanmıştır.” dedi.  Türkiye’nin bulundurduğu stat ve komplekslerin dünya çapında gelişmiş tesisler olduğunu vurgulayanAkif Çağatay Kılıç, “Tek rakibimiz Amerikadır dedi. Türkiye alt yapısının dünyadaki her turnuvayla boy ölçüşebilecek bir kapasiteye sahip olduğunu belirtenAkif Çağatay Kılıç, katılan herkese teşekkür ederek açıklamalarını sonlandırmış oldu.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil geörüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 16 Şubat 2017 - 12:06 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Şehirler Sohbet

Cilt BakımıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kocasının Sevgilisi Yüzüne Kaynar Su DöktüSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Sıla Gençoğlu İle Ahmet Kural EvleniyorSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

BeSte

16 Şubat 2017 - 11:31 AM

Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur inşallah…<3

NazLi

16 Şubat 2017 - 7:21 PM

Mactan anlamam ama yinede tskler 🙂Sohbet haber