Ücretsiz sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Ücretsiz sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Ücretsiz sohbet

2008 yılında kurulan ığdır üniversitesi modern, dinamik ve evrensel değerleri ön planda tutan bir bilim yuvası olmak için çok bir çaba göstermektedir. 3 ülkeye komşu ile olan, gizemli Ağrı Dağı başta olmak üzere çok sayıda doğal güzelliği bünyesinde barındırmaktadır olan ığdır”ın, bir ilim ve kültür merkezi aynı sürede da bir gençlik kenti şekilde nitelenmesi için üniversite üzerine düşün görevi yerine getirmektedir.

üniversite, yurtdışındaki çeşitli üniversitelerle yaptığı eğitim ve öğretim konusu başta olmak üzere, öğretim üyesi ve öğrenci değişimini kapsayan anlaşmalar ile öğrencilerine uluslararası boyutta eğitim ve öğretim fırsatı sunmaktadır.

üniversite şu anda, ığdır vilayet merkezinde bulunan rektörlük binasına ek şekilde, iki ayrı yerleşke ile eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir. ayrıca, sürekli gelişme işaret eden üniversitenin hazırlamış olduğu 20 yıllık gelişme planı içerisinde bulunan 3000 dönümlük bir yeni yerleşke kurma çalışmaları hızla devam etmektedir. öğrencilere sağlanacak yeni yaşam alanı olan yerleşke ile beraber akademik ve idari kadronun gelişimi, üniversite öğrencilerini nicel ve nitel şekilde destekleyecek yeterlilikte olacaktır.

üniversitede öğrencilere sunulan sosyal imkânlar arasında, çim piyasa ile birlikte türlü sportif faaliyet alanları ve sosyal tesisler mevcuttur. bünyesinde bulunan öğrencilere sunulan imkânlara ilave şekilde, Merkez anfi ve derslikler, konferans salonu ve misafir evi de öğrencilerin kullanımındadır.

ığdır üniversitesi sahip bulunduğu, 6 fakültesi, 1, yüksekokul, 2 iş yüksekokulu, üç enstitüsü, 4 araştırma ve uygulama merkezi ile evrensel üniversite değerlerine sahip Türk Yüksek öğretiminde hak ettiği yere ulaşmayı hedeflemiş bir üniversitedir.

ığdır üniversitesi, en son teknolojik olanaklarla donatılmış bölümlerinde, her biri sahasında en iyisi olmak için çalışan ve bütün zamanını öğrencileriyle paylaşan geniş öğretim kadrosuyla öğrencilerini, yaratıcı ve dinamik eğitim ortamları arasında geleceğin en iyileri olarak hazırlamak için çalışmaktadır.

türlü kurumların sağladığı bursların yanı dizi belirgin bir başarıyı tutturmuş ihtiyaç sahibi öğrencilere barınma ve beslenme yardımı uygulamalarıyla; sunduğu yemek ve sıhhat hizmetleriyle; modern ve güvenli ortamı ile ülkemiz adına övünç duyulan “Doğudaki Tomurcuk” ığdır üniversitesi dünyaya kucak açmaktadır.

güzel kızlar,güzel kızlarla sohbet,güzel kızlarla mobil sohbet,almanya sohbet,mobil almanya sohbet,fransa sohbet,mobil fransa sohbet,güzel kızlarla chat,güzel kızlarla mobil chat,rus kızlar,rus kızlarla sohbet,rus kızlarla mobil sohbet,rus kızlarla chat,rus kızlarla mobil chat,üniversiteli kızlar,üniversiteli kızlarla sohbet,üniversiteli kızlarla mobil sohbet,üniversiteli kızlarla chat,üniversiteli kızlarla mobil chat,kızlarla üniversite sohbetleri,kızlarla mobil üniversite sohbetleri,kızlarla üniversite chatleri,kızlarla mobil üniversite chatleri,geveze sohbet,mobil geveze sohbet,geveze chat,mobil geveze chat,gizemli sohbet,mobil gizemli sohbet,gizemli chat,mobil gizemli chat,kelebek sohbet,kelebek chat,mobil kelebek sohbet,mobil kelebek chat,kameralı sohbet,mobil kameralı sohbet,kameralı chat,mobil kameralı chat,görüntülü sohbet,mobil görüntülü sohbet,görüntülü chat,mobil görüntülü chat,evli bayanlarla sohbet,evli bayanlarla mobil sohbet,evli bayanlarla chat,evli bayanlar mobil chat,sanal sohbet,mobil sanal sohbet,sanal chat,mobil sanal chat,sohbet odaları,mobil sohbet odaları,chat odaları,mobil chat odaları,sohbet siteleri,mobil sohbet siteleri,chat siteleri,ücretsiz sohbet,ücretsiz chat,sesli kameralı sohbet,sesli kameralı chat,mobil chat siteleri,üniversite,üniversite sohbetleri,üniversite chatleri,kızlarla sohbet,kızlarla chat,kızlarla mobil sohbet,kızlarla mobil chat,sehir sohbet,mobil sehir sohbet,sehir chat,mobil sehir chat,sehir,sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 13 Mart 2017 - 3:56 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Seren serengil kimdirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Vatanım Sensin 37. Bölüm İzleSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Şehirler Sohbet

İstanbul’da Bir Kahve İçimi SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Eren

20 Mart 2017 - 8:01 AM

Nasıl sohbet edecegimi bulamadimSohbet haber