Üniversite mobil sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Üniversite mobil sohbet

Anasayfa > Mobil Sohbet > Üniversite mobil sohbet

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi hakkında bilgi:

Üniversitemiz, bilimsel veriler ışığında çağımız ihtiyaçlerına cevap veren araştırma faaliyetleri ile bilim ve teknolojiye katkıda bulunmak, donanımlı bireyler yetiştirmek amacıyla ülkemizin 97. ve başkentimiz Ankara’ nın 5. devlet üniversitesi olarak (27648 sayı ve 21 Temmuz 2010 tarihinde resmî gazete yayımlanan karar uyarınca) 7 fakülte, 1 yüksekokul ve 4 enstitü ile 1 konservatuvarla 03 ekim 2011 tarihinde eğitim-öğretime başlamış bulunmaktadır.üniversiteli kızlarla sohbet, üniversiteli kızlarla mobil sohbet,sehir sohbeti kızlarla sohbet ve chat yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresine bekliyoruz.

Ülkemize ve insanlığa hizmet etmek, bilimin ve insanlığın geleceğine yön vermek, güncel sorunlara duyarlı olmak, ülkemize ve topluma yol gösteren bir üniversite olma hedefini merkeze koymuş olan bir üniversitedir yıldırım beyazıd üniversitesi.

Üniversitemiz, geçtiğimiz yıl da olduğu gibi bu  eğitim ve öğretim yılında da, Tıp, Hukuk, Siyasal Bilgiler, İnsan ve Toplum Bilimleri, İşletme, Mühendislik ve Doğa Bilimleri, Sağlık Bilimleri Fakülteleri, İslami İlimler Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı alanlarında öğrencilere lisans eğitimi vermeye devam etmektedir.

Lisans eğitimlerinin yanısıra, bütün fakültelerimizde tezli tezsiz Yüksek Lisans ve Doktora programlarımızda da eğitim vermeye devam etmektedir. Toplam 33 lisans ve 80’i aşkın lisansüstü programla bu yıl eğitim öğretime devam edilecektir.Kuruluşundan itibaren kendisini bir araştırma üniversitesi olarak konumlandıran üniversitemiz, %33 Lisansüstü öğrenci oranı ve çok sayıda lisanüstü programı ve çok sayıda ulusal ve uluslararası projeyle hedefine emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Ekleyen : - Tarih: 23 Ocak 2017 - 2:51 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
mhp koalisyon şartları

MHP Koalisyon ŞartlarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Trafik sigortasına indirim tarihi belli olduSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kahramanmaraş sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber