üniversiteli kızlar Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

üniversiteli kızlar

Anasayfa > Sohbet Chat > üniversiteli kızlar

Anadolu”da Bir Dünya Üniversitesi” misyonuna sahip olan Erzincan Üniversitesi, 3 Enstitüsü ( Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Sağlık Bilimleri), 7 Fakültesi ( Eğitim, Hukuk, Fen Edebiyat, Tıp, İİBF, Mühendislik, İlahiyat), 3 Yüksekokulu (Sağlık, Sivil Havacılık, Kemaliye H.A. Akın Turizm ve Otelcilik),

11 Meslek Yüksekokulu (Merkez, MYO, İlahiyat, Kemaliye H.A. Akın, Refahiye,Tercan, Sağlık Hizmetleri, Üzümlü, Kemah, Turizm Ve Otelcilik, Çayırlı, İliç) ile bünyesindeki 564 akademik; 313 idari kadrolu, 156″sı hizmet alımı 13.564 öğrencisine öğretim hizmeti vermeye devam etmektedir.

KÜTÜPHANELER

Merkez ve birim kütüphanelerde 2010 senesi itibariyle toplam 54000 civarında basılı yayın bulunmaktadır. Birimlerdeki bu yayınlar satın alma ve bağış yoluyla temin edilmiş durumdadır. Ayrıca kütüphanelere şu ana kadar bağış yoluyla gelen dergilerle bir süreli yayın koleksiyonu oluşturulmuş bulunmaktadır. Bilgi kaynaklarına ulaşma çabalarına destek olma amacıyla 13 veri tabanına abone olunmuş durumdadır.

BİLGİSAYAR LABORATUVARLARI

Üniversitenin her biriminde öğrenci kullanımına yönelik bilgisayar laboratuvarları vardır. Üniversitede halen toplam 1144 bilgisayar kullanıma açık durumdadır. Yaklaşık olarak her 10 kişiye bir bilgisayar düşmektedir.

ÖĞRENCİ KULÜPLERİ

Toplumsal Duyarlı Gençlik Kulübü İş Başında Türk toplumunun özünde var olan dayanışma duygusunu geleceğe taşımayı amaçlayan Toplumsal Duyarlı Gençlik Kulübünün üyesi öğrenciler, Beyazay Derneği tarafından düzenlenmiş olan Engelliler Şenliği”nde renkli kostümleriyle onları yalnız bırakmamışlardır. Ayrıca Kulüp, AKUT Arama Kurtarma Derneği ile yapılan bir protokol çerçevesinde Erzincan Üniversitesi AKUT Öğrenci Topluluğunu oluşturmuşlardır. Tarih kulübü, doğa sporları kulübü, doğal varlıkları koruma kulübü, gezi kulübü, fen ve teknoloji kulübü, edebiyat kulübü, bilişim kulübü, dağcılık kulübü, genç tema kulübü, kimya kulübü, havacılık kulübü, engelsiz yaşam kulübü, biyoloji kulübü, matematik ve zeka kulübü , suskun deniz kültür ve sanat kulübü, hukukta kariyer kulübü, tiyatro kulübü, fotoğrafçılık kulübü bulunmaktadır

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK HİZMETLERİ

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Hizmetleri olarak öğrencilerin karşılaştıkları duygusal sorunlar, sosyal, eğitime veya meslek ve iş seçimine ilişkin sorunların çözümünde onlara danışmanlık ve rehberlik yaparak ve bu amacını gerçekleştirmek için hizmet vermektedirler.kızlarla sohbet chat üniversite sohbet chat mobil sohbet chat ruslarla sohbet chat sehir sohbet chat geveze sohbet chat kelebek sohbet chat gizemli sohbet chat sanal sohbet chat kameralı sohbet chat görüntülü sohbet chat güzel sohbet chat yapmak için sohbet odaları chat odaları sohbet siteleri chat sitelerine girmek için sizleri sehirlersohbet.com adresine bekliyoruz.

Ekleyen : - Tarih: 17 Şubat 2017 - 12:06 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Zeytinyağı Lekesi Nasıl Çıkar?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Çiğ börek tarifiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Sevdanın RengiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber