Ünlülerden 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajları Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Ünlülerden 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajları

Anasayfa > Haberler > Ünlülerden 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajları

Sehirlersohbet Ünlülerden 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajları yayınlayarak, bugün ki makalemizde hem türkiye de belli dinleyeni belli izleyicisi olan ünlülerin 1 Mayıs İşçi Bayramı mesajlarını yazacağım hemde sohbet sitemiz olan sehirlersohbet üyelerinden 1 Mayıs işçi Bayramı mesajlarını yayınlayacağım

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Türkiye’mizdeki çeşitli şehirler de etkinlikler şeklinde kutlama , eğlenceler yapılmakta. Peki Ünlüler ne yapmakta 1 Mayıs işçi bayramı ile alakalı sosyal medyadan günün anlam ve önemine yakışır mesajlar ve resimler paylaşıldı . İşte Ünlülerden 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajları
Adını daha bir geniş kitlelere duyurmayı başarmış bir hit dizi oyuncusu Mert Fırat Ufak Tefek Cinayetler dizisin de sevilen karakter olmayı başarmış .. bakalım onun 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajı
Mert Fırat

“Emeğin sömürülmediği, kadın-erkek emeğinin eş değer olduğu, hukukun adaletin güvencesi olduğu, dayanışmayı çoğalttığımız 1 Mayıs’lara…”

Yeşilçam’ın jönlerinden en sevdiğim adam Cüneyt Arkın‘ın 1 Mayıs Paylaşımı 

“İşçinin, emekçinin bayramı 1 Mayıs kutlu olsun.”

Ve pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Çukur dizisi oyuncularından Rıza Kocaoğlu namı diğer Aliço’nun 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajı
Rıza Kocaoğlu
“Yaşasın 1 Mayıs!”
Son günlerde sıkça sosyal medya üzerinden mesajları ile adından söz ettiren İbrahim Tatlıses ayrıca Adalet Kalkınma Partisi Milletvekili Aday adayı olarak da baya bir kendinden söz ettirdi . Son olarak 1 Mayıs işçi Bayramı mesajı ile kendinin emekçiliğini hatırlatmak isteyerek fotoğrafını paylaştı sehirlersohbet okurları için bizde paylaşalım .
İbrahim Tatlıses

“Hikayemin en başında bende bir işçiydim, sonra işveren oldum ama çalışmaktan vazgeçmedim. Emeğin ve alın terinin yerini hiç bir şey tutamaz… Bütün emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlu olsun…”

İstanbullu Gelin ve Güldür Güldür de başarılı olarak performans sergileyen güzel oyuncu Özge Borak sosyal medya hesabından 1 mayıs mesajı ..
Özge Borak

“1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Kutlu Olsun.”

Siyah Beyaz dizisi ile gönüller de ayrı bir yer edinen güzel oyuncu Birce Akalay’ın 1 mayıs işçi bayramı ile alakalı uzun mesajı sohbet sitelerimiz de ayrı bir yere sahip .. tüm duygularını tüm samimiyeti ile dile getirmesi ayrıca beni mest etti eline, kalemine yüreğine sağlık Birce Akalay
Birce Akalay
“Kapitalizmin bir türlü tüketemediği dünyada, kendine araç olarak kullandığı,hiçbir sermayenin geri dönüşünden değil sadece emeğinin karşılığından o da çoğunlukla adil olmayan şartlarda,kıt kanaat geçinen proleter kardeşlerim,arkadaşlarım,dostlarım.Bu gün siz olmasanız dünya değişir.Öncelikle kendi bayramlarında dahi bugün sette çalışan ekip arkadaşlarım,devamında bu sektörün acımasız koşullarından nasibini alan tüm set çalışanları ve meslektaşlarım olmak üzere, tüm işçi ve emekçilerin bayramı kutlu olsun!
Gerektiği takdirde,
“Zincirlerimizden başka kaybedecek neyimiz var.”
Son günlerde bir ses yarışmasında üne kavuşan Mutlu Kaya tedavi edilmesin de yardımcı olmayan Sibel Can juri üyeliği ile adından bir çok kez söz ettiriyor iddaların bu yönde olduğu çokça paylaşılsa da senelerdir SibeL Can biliyoruz iyi yada kötü halka yardımları bilmekteyiz . Sosyal medya üzerinden bakalım Sibel Can 1 Mayıs için ne demiş ..
Sibel Can
“Çok şey bilmenize gerek yok. Sevginin, fedakarlığın, emeğin ne demek olduğunu bilen insanların kıymetini bilin, yeter..  Alın teriyle, onuruyla hayata tutunan tüm emekçilerin işçi bayramı 1 Mayıs kutlu olsun.”
İbrahim tatlıses’in şarkısı olan Haydi Söyle  tekrar yorumlayarak herkese hitap eden Kalben’in 1 mayıs mesajı 
Kalben

“Sevgiyle üreten ve ürettiği güzellikleri doya doya yayan tüm emekçilerin bayramı kutlu olsun. Birlikte çalıştığım değerli müzisyen ve teknisyen dostlarım başta olmak üzere her sektörde önceliği para yahut başarı değil, iş ve aş olan herkese kalbimden çiçekler gönderiyorum. Dilerim bu dünyayı bir taşı yerinden oynatırken dahi duyduğumuz aşkla değiştirecek, güneşli günler göreceğiz. Fonda Sonsuza Kadar çalıyor. Hayal ettim bölüştüğümüz bir ekmeği oturarak el ele, diz dize ve göz göze bakışarak, hiç ölmeden…”

Ekleyen : - Tarih: 01 Mayıs 2018 - 2:39 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
sehirler sohbet sohbet odası

Sohbet OdalarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

İzmir Dini SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Güzel kız sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Crayz03

01 Mayıs 2018 - 2:42 PM

1 mayıs işçi bayramı tüm ülke için hayırlara vesile olmasını dilerim iyi bayramlar..

Crayz03

01 Mayıs 2018 - 2:42 PM

1 mayıs işçi bayramı tüm ülke için hayırlara vesile olmasını dilerim iyi bayramlar..

SeMpaTik

01 Mayıs 2018 - 2:42 PM

Tum iscilerin isci bayrami kutlu olsun emegini helalle kazanana saygilarr ……

cileq

01 Mayıs 2018 - 4:24 PM

kimine göre bayram kimine göre değil ..
tüm işçi emekçi insanlarımızın bugünü kutlu olsun tüm çalışan insalarımıza başarılar
güzel paylaşımın için emeğine sağlık canımm

helloween

01 Mayıs 2018 - 4:27 PM

1 Mayıs işçi bayramı tüm işçi ve çalışanlara hayırlı olsun dilerim

Ece

01 Mayıs 2018 - 8:17 PM

Cocuk yastaki emekcilerimizin bayrami kitlu olsunSohbet haber