Uzak durulacak erkekler Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Uzak durulacak erkekler

Anasayfa > Magazin > Uzak durulacak erkekler

mutlu bir evlilik, bütün bayanların ortak hayalidir. mesut bir evlilik yapabilmek, ideal erkeği bulduğunuzda gerçekleşebilecek bir durumdur. mutlu bir evlilik için, duygusal ve maddi şartların oluşması gerekir. lakin öyle tip erkekler bulunur ki, duygusal olarak ne kadar bağlanırsanız bağlanın, ne kadar geliri olursa olsun sakın onlarla evlenmeyi düşünmeyin. Hatta onlardan uzak durun daha iyi.
Uzmanların genellemesi ile uzak durulması gereken erkek profillerini yazımıza aldık. Umarız evlenmeyi düşünenlere faydası olur.

– cimri erkekler; Bu tür erkeklerin malları da paraları da çok aşırı kıymetlidir. para ve mal onlar için her şeyden önce gelir ve hanımların en hoşlanmadığı erkek tipidirler. Asla paylaşmayı sevmezler. ”her zaman bana” felsefesi ile yaşarlar. Bu türden erkeklerle beraber olan kadınlar her zaman mutsuz olmaya mahkumdurlar. Ne eğlenmesini, ne yemesini bilirler. hayat boyu nakit ve mallarının artmasından başka bir şey düşünmezler. Böyle biriyle evlenip yaşam boyu mutsuz olmak istemiyorsanız tam olarak uzak durun.
– Megasosyal baylar; Bu türden erkeklerin hem etrafı kalabalık olur hem de özgüvenleri yüksek olur. Hovardalık ve çapkınlıkları en göze çarpan özellikleridir ve sizi çok çok özel bulmazlar. nedeniyse çevrelerinde sizin bunun gibi çok fazla bayan olmaktadır. ömür boyu nerede, kiminle diye peşinden koşacağınız bir kocaya sahip olmak yerine irak durun daha iyi.
– Asosyal baylar; Eğlenmekle arası olmayan, eğlenmeyi bilmeyen sıkıcı tiplerdir. Evden işe, işten eve kukumav kuşu tiplerdir. umumi şekilde enerjisi düşük tipler olduklarından size de çok fazla fazla zaman ayıramayabilirler. Eğlenmeyi bilmediklerinden sizi de eğlendiremezler ve fazla eğlenmenize tepkili davranabilirler. Cam önünde oturup, elinde çantasıyla işten gelip koltuğa yığılacak olan sıkıcı biriyle ömrünüzü geçirmemek için bu tiplerden de uzak durmalısınız.
– Ana kuzusu erkekler; Annelerinin ağzının içine bakıp, onun ağzından her çıkana harfiyen uyan beyler, yanlarındaki kadını pek takmazlar. tüm kararlarını annesine danışarak alırlar ve kadınların en hoşlanmadığı tiplerdir. Sizinle evlilik kararını dahi annesinin onayıyla gerçekleştirecektir. eğer evlenmek üzere olduğunuz erkek bu tipteyse, kaleyi samimi fethedip annesini ayarlamanız gerekecek. Yani annesini kafalamanız gerekir. Böyle bir şansınız yoksa, evlenmekten vazgeçin daha iyi.
– Maço baylar; Bu tip erkeklerin kendilerine ait doğruları bulunmaktadır ve siz bu doğruları kabul etmek zorundasınız. En tehlikeli tiplerdir ve eşlerini döverler. Dediğim dedik çaldığım düdük tiplerdir. çevreden de aşırı çok etkilenirler. devamlı direten, karşı koyunca da dayak atan bir adamla hayat geçirmek istiyorsanız uzak durun.
– edilgen beyler; pasif erkekle yaşamak genelde kadınları mutsuz eder. çünkü hayatı hep ağırdan yaşarlar. Haklarını arama meselesinde çoğu süre acizdir. Kendisini zor durumda bırakan kişileri kınamaktan diğer bir şey yapamazlar. Masaya yumruğunu vuramazlar. Elleri ekseriyetle ödlek alışmıştır. Centilmenlik yapmayı pek beceremezler. yaşam boyu korumak zorunda kalabileceğiniz bu tiplerden de uzak durmanız faydanıza olur.

Arkadaslik sohbet,arkadaslik chat,mobil arkadaslik sohbet,mobil arkadaslik chat,arkadaslik sohbet odaları,arkadaslik  chat odaları,arkadaslik sohbet siteleri,arkadaslik chat siteleri,sanal arkadaslik,mobil sanal arkadaslik,ask arkadaslıgı,sesli arkadaslik,kameralı arkadaslik,sesli arkadaslik odaları, sesli arkadaslik siteleri,kameralı arkadaslik odaları, kameralı arkadaslik siteleri,kızlarla arkadaslik,üniversiteli kızlarla arkadaslik,sehir arkadaslik,sehir arkadasligi,rus kzılarla arkadaslik,güzel kızlarla arkadaslik,evlibayanlarla arkadaslik,geveze arkadaslik odaları,geveze arkadaslik siteleri,kelebek arkadaslik odaları,kelebek arkadaslik siteleri,sanal arkadaslik,sanal arkadaslik siteleri,sanal arkadaslik odaları,online arkadaslik,online arkadaslik odaları,online arkadaslik siteleri,için sizleri sehirlersohbet.com adresine bekliyoruz

Ekleyen : - Tarih: 26 Mart 2017 - 7:28 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Agri mobil sohbet odalariSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber