Yağmurtanesi Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Yağmurtanesi

Anasayfa > Sohbet Chat > Yağmurtanesi

images3

Yağmurtanesi

Sohbet insanların iletişim kurma birbiriyle etkileşimini sağlama yöntemidir. Bu nedenledir ki sohbet etme ile kaliteli sohbet arasında dağlar kadar fark vardır.
Sohbet insanların her hangi bir konu içinde üslup farkı gözetmeden bir konu hakkında yorum yapma tartışma yada şaka ve esprili amaçlı kurulan cümleler bütünüdür Kaliteli sohbet ise belirli adap içerisinde sevgi saygı çerçevesinde kişiye hayata yeni bir bakış açısı sağlayan espri ve algı gücüne farkındalık kazandıran sohbete kaliteli sohbet denir .
Sohbet ile kaliteli sohbette ki kalite arasındaki fark nedir ?
Sadece amacı Sohbet olan bireyler sohbet ederken zamanı etkili şekilde kullanmazlar boş vakitlerini sohbetle değerlendiklerini zannederler ama pek sanıldığı gibi değildir. Yapılan araştırmalarda sohbette çok uzun saatlerce iletişim kuramayan bireylerdense kısa net anlaşılır biçimde sen yerine ben dili kullanarak empati yeteneği güçlü bireylerin sosyal ilişkiler de daha başarılı olduğu bu tür sohbetlerin dava verimli olduğu kanıtlanmıştır. Boş vakitleri yağmur sohbetle değerlendirmek istiyorsak sohbette kaliteyi yakalamak şarttır.
Sohbetteki kalite nasıl artar ?
Öncelikle sohbet kendi kendine yön verebilen bir eylem değildir burada şahıs ,bilgi, kültür seviyesi çok önemlidir. bunlar sohbetin standartlarını ve gidiş yönünü oldukça etkileyecektir. yağmurtanesi Sohbet, şahıslar arasında gerçekleşeceği için yağmur sohbette saygı kişilerinin birbirine duyduğu saygıyı temsil eder. Sohbet ederken iyi bir konuşmacı olmanın yanında iyi bir dinleyicide olmak gerekir. Bu gibi durumlarda göz kontağı kurularak kişiye can kulağıyla dinlediği hissi verilmeli önemli olduğu hissetirilmedir. Böylelikle kaliteli ve sağlıklı iletişim kurulmuş olur.
Sehirlersohbet  arkadaşlık ve sohbet siteleri olarak sizleri de sunucumuza bekliyoruz.

Ekleyen : - Tarih: 16 Haziran 2016 - 10:18 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Erkekler Aşık Olduklarında Neler YaparSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Mobil İstanbul SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Bayan SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Hakan

16 Haziran 2016 - 2:14 PM

Sevgili Mustafa degindiginiz konu günümüz insanlarının sosyal yaşantıda atmak istedikleri stresler kurtulmanın en güzel yöntemi olup kaliteli sohbeti ayrıca belirmiş olmanız olayın insanlar üzerinde günümüz şartlarında ne kadar ihtiyaç duyduklarını göstermektedir güzel yazınız için teşekkürler.Sohbet haber