Yeni aşkta dikkat edilmesi gerekenler Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Yeni aşkta dikkat edilmesi gerekenler

Anasayfa > Magazin > Yeni aşkta dikkat edilmesi gerekenler

Aman dikkali olun! Aşkın fırtınasıyla hemen kendinizi kaptırmayın. Önce biraz sakin olun ve karşınızdakinin bu kez gerçekten aradığınız kişi olup olmadığını iyice ölçün…

Sonra aman aman hiç romantik değil, yok efendim duygularımı anlamıyor diye ağlanmayın. Ya da tam tersi. Romantizmden hoşlanmadığınız halde, gidip bir aşk böceğine kendinizi kaptırmayın.

Hoşça vakit geçirmek mi, yoksa evlenip çoluk çocuğa karışmak mı istiyorsunuz? Ona göre birini seçin, sonra üzülmeyin!

İşte en büyük travmalarımızdan biri. Yeni bir travmaya hazır değiliz.

– O da sizin gibi gezmeyi seviyor mu? Yoksa tam bir ev kuşu mu? Bakın bu önemli bir konu işte!

– Kim ne derse desin, herkes sürprizleri sever

– Şimdi sizin gözünüz kör olabilir. Ama ileride gözünüz açıldığında, aman ben bu pasaklı adamı/kadını nereden buldum sakın demeyin! En iyisi sizi doğru yönlendirecek bir arkadaşınıza sorun. Bir önceki ilişkiniz bu yüzden bitmemiş miydi?

– Sıradan, orta düzey biri sizi hiçbir yere götürmez. Her zaman bir şeyler öğretecek, sizi bir adım öteye taşıyacak birinin peşinden koşun.

– Size düşkün olmayan birinin kimseye bir faydası olmaz.tabiki sizede olmaz.

– Bir keçiyle çıkmak, çok cazip olmasa gerek.inatçı biri konusunda dikkatli olun.

– Uzatıyorsa, siz ilişkiyi daha fazla uzatmayın deriz sizlere

– Kendine yeten insan, size de yeter.Bu gibi konularda sohbet ve sehir sohbetleri yapmak vede değişik konularda sohbet ve chat yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresine bekliyoruz.

– Eğer öyleyse, yandınız! Değilse ve sizden başka birçok uğraşı, hobisi, arkadaşı ve eğlencesi varsa, ideal insanı buldunuz demektir tebrikler.

– Güldüren ve gülen insan, ömür uzatır. Bizden söylemesi.esprili insanlar iyidir.

– Ailesiyle arasının nasıl olduğu, sizinle de ileride arasının nasıl olacağının ipuçlarını verir. Dikkatli olmanızda fayda var.

– Size bağımlı değil bağlı olsun, yeter.

– Dileriz size ileride de bakar.

– Anlamıyorsa kaçsanız iyi olur.bizden söylemesi

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil geörüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

 

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ekleyen : - Tarih: 16 Ocak 2017 - 7:19 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Bülent Ersoy Servetini Kime Bırakacak ?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Windows 10 Etkinleştirme HatalarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber