Yıldız Tilbe , Sezen Aksu ile Barıştı Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Yıldız Tilbe , Sezen Aksu ile Barıştı

Anasayfa > Magazin > Yıldız Tilbe , Sezen Aksu ile Barıştı

SehirlerSohbet Yıldız Tilbe , Sezen Aksu ile Barıştı . Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu Türkiye’nin sevilen ve türk halkı‘nın gönlüne taht sahibi olmuş iki büyük ünlü ses yıllar öncesin de yaşamış olunan bir aşk yüzünden bir birlerine küs kalan sanatçılar Yıldız Tilbe’nin anlatımı ile sizlere aktaracağız.

Peki Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu neden küsmüşlerdi .

Sezen Aksu’nun sevgilisi olan rahmetli müzik adamı Uzay Heparı aynı evi paylaşıyorlardı , Sezen Aksu’nun Yıldız Tilbe ‘yi keşfetmesinden sonra artık Uzay Heparı ile de tanışmış olan Yıldız Tilbe de aynı evde kalıyordu . Bir gün müzik adımı ile tek gecelik bir ilişki yaşıyan Yıldız Tilbe dayanamamış bunu Sezen Aksu ile paylaşmıştır. Daha sonrasın da Sezen Aksu asla affetmedi Yıldız Tilbe’yi ve yolları ayrıldı .Artık Yıldız Tilbe müzik piyasasın da tek dir. Yaşadığı ve yaptığı her zaman konuşulan Yıldız Tilbe 25 yıl önce yaşanan Uzay Heparı ilişkisinden doğan küslüğe bir beyaz sayfa açmışcasına Sezen Aksu ile barışmasını anlattı.

Yıldız Tilbe konu ile açıklaması şöyle olmuştur . ” Çok güzel bir hediye götürdüm.Bir araya geldik” dedi

Geçtiğimiz gün “Sezen Aksu ile 25 yıllık küslüğü sona erdi” şeklindeki haberlerle gündeme gelen Yıldız Tilbe, konu hakkında bir düzeltme yaptı.

HER GİYDİĞİ ELBİSE KONUŞULAN YILDIZ TİLBE’NİN KIYAFETİ

Ünlü Şarkıcı Yıldız Tilbe, yılbaşı gecesi sahne aldığı Hilton Otelinde . Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yıldız Tilbe, kırmızı şık bir kıyafetle göz kamaştırdı. 2017 yılının kendisi için iyi geçtiğini dile getiren başarılı şarkıcı, 2018 yılının ise daha iyi geçmesini istedi.

“BİZ ASLINDA KÜS DEĞİLDİK”

 Sözcü‘de yer alan habere göre; Yıldız Tilbe, Sezen Aksu ile olan 25 yıllık küslüğü hakkındaki sorulara ise “Biz aslında küs değildik. Sadece görüşemiyorduk. Ben de ona güzel bir hediye götürdüm. Bazı haberlerde çikolata yazdı ama çikolata değildi değerli bir şeydi. Yani sonuçta bir araya geldik” ifadelerini kullandı.

Yıldız Tilbe , Sezen Aksu ile Barıştı o halde diyebiliriz.

Açıklama sonrası Konserine başlayan Yıldız Tilbe  ilk sarkısı olan ‘Delikalım‘ ve ‘Çabuk olalım Aşkım‘ yanı sıra eski şarkılarından oluşan güzel bir performans sergiledi. Sevenleri mest oldu resmen aynı zamanda Sehirlersohbet olarak her radyo programcımızın da severek dinlettiği ve sürekli istek aldığı sanatçılardan biri olan yıldız tilbe ALLAH başımızdan eksik etmesin kaliteli sohbet odalarımız da yıldız tilbe dinlemek ayrı bir güzellikle sohbet etmemizi sağlıyor

Ekleyen : - Tarih: 01 Ocak 2018 - 11:07 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Kapadokya’nın TarihiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

İstanbul SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

nick serv komutları

Nickserv KomutlarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

nergiss

02 Ocak 2018 - 12:23 PM

bu gun kus yarin barisik)Sohbet haber