Yonca Evcimik'ten Jartiyerli Yılbaşı Kutlaması Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Yonca Evcimik’ten Jartiyerli Yılbaşı Kutlaması

Anasayfa > Magazin > Yonca Evcimik’ten Jartiyerli Yılbaşı Kutlaması

Sehirlersohbet Yonca Evcimik’ten Jartiyerli Yılbaşı Kutlaması sosyal medya da 2018 yıl başın da  çok konuşulan konulardan biri oldu , 54 yaşında pop müziğin divası diyebileceğimiz eğitimci,ve usta yorumcu Yonca Evcimik jartiyerle yıl başını kutladı.

Yonca Evcimik yaptığı pop müziklerle 90’lı yılların da gündem den düşmeyen bir sanatçı aynı zamanda çılgın bediş rolü ile yıllar dır Türk milletin’nin akıllarında liseli kız olarak kalmıştır. Oyunculuğu ile şarkıcılığı ve dansları ile bizleri her zaman ekran başına kitleyen yonca evcimik sosyal medya hesabından  yıl başı gecesi öyle bir fotoğraf paylaştı ki takipçileri ile beraber herkes’in dikkatini çekti.Fotoğrafı paylaşmasının bir diğer önemli unsuru da Yıl başımızı kutlamak öyle güzel dilekler temenni etti . Kendisine Sehirlersohbet kullanıcıları olarak teşekkür ederiz Gelelim olay yaratan Yonca Evcimik‘ten Jartiyerli Yılbaşı kutlaması olan fotoğrafa ‘a ;

Oyuncu ve şarkıcı Yonca Evcimik, sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimler arasında yer alıyor. Yonca Evcimik son olarak Instagram hesabından jartiyerli bir fotoğraf paylaşarak sevenlerinin yeni yılını kutladı.

Ekleyen : - Tarih: 01 Ocak 2018 - 10:45 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Dost SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Beril ile Kahve Tadında Sohbet -2SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kızlarla sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber