Ardahan, Türkiye’nin doğal güzellikleriyle isim yapmış harika bir ilimiz olarak kültür mirası olarak dünya tarafından kabul görmüş bir çok doğal ve kültürü anlamında da bir çok gezilecek yerleri bulunmaktadır.

Sehirlersohbet.com Sadece Bir Sohbet Sitesi Değildir.

İnsanlar sohbet sitelerinde sadece vakit geçirmek ve bir arkadaşlık elde etmek amacı ile gelir. Ama Sehirlersohbet.com sitesinde ise diğer siteler gibi olarak düşünüp gelir ve daha fazlası olmak için kalır. Kişiselleştirilmiş kullanıcı profilleri, sosyal ve kültür sohbetleri online radyo ve canlı yarışmalar gibi bir çok etkinliği aynı şekilde sohbet ederken bulabilirsiniz.

Mobil sohbet için Türkiye ‘ de bir ilk ve il bazında sohbet servisleri

Web geliştirme Türkiye ‘de son yıllarda çok yoğun bir şekilde devam eden bir sektör, proje sahipleri de mevcut projelerini hızlı gelişen bu bilişim devriminden eksik kalmaması için elinden geleni yapmak zorunda zaten bu gelişmeleri yakından takip ederek kendi projelerine entegre edemeyen proje sahipleri kendilerini belli ediyor ve projeleri yakın bir süre zarfında tarihin tozlu sayfaları arasında yerini almaya başlıyor.

Mobil uygulamalar ise bu gelişmeler içerisinde öncü olmuş bir başlık, kullanıcıların sadece web siteleri üzerinden değil Android işlemcili telefonlar üzerinden her hangi bir bilgisayara ihtiyaçları olmadan sadece telefon masaüstü uygulamaları ile hem web sitelerinin erişim içerisinde olacak kişi sayısını arttırmak aynı zamanda kullanıcılarında erişmek istedikleri sitelere daha hızlı ulaşabilmek için ciddi bir kolaylık haline getiriyor.

Bu şekilde Google play Store ve iOS Market üzerinden uygulamalarımıza ulaşabiliyorsunuz.

Her şehir kendi içinde sohbet ediyor.

Sitenin bir çok siteden ayıran en büyük özellik ise Türkiye ‘de daha önceden hiç görülmemiş bir alt yapı ve yazılım ağına sahip olan ( şehirler arası sohbet ) imkanı kullanıcılar istediğinde ortak bir noktada tüm şehirlerdeki kullanıcılarla etkileşim ve sohbet imkanına sahip olurken aynı zamanda istendiğinde sadece kendi şehirinden giriş yapan sohbet kullanıcıları ile de iletişim kurma kolaylığı sağlayarak sadece istediğiniz il’deki gelişmeler sohbetler memleket sohbetleri gibi konularda da yakın temas kurabileceğiniz kişilere ulaşmak oldukça kolay hale getiriyor.

Bağlantılar : Ardahan sohbet, ardahan sohbet odaları, memleket sohbetleri

02 Ağustos 2021 - 8:27 am

admin
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?