Anadolu’nun en güzide şehirleri arasında gösterilen igdir tabir olarak anadolunun paris’i olarak tarif edilir, gerek yaşam kalitesi gerek sosyal yaşam kalitesi olarak bir çok şehir içerisinden farkını çok net bir şekilde belli etmektedir.

76 plakaya sahip olan igdir dijital faaliyetlerde de oldukça yoğun bir kullanım kapasitesine sahiptir, aynı zamanda kültür turizmi içinde oldukça yoğun şekilde yaz aylarında göç almaktadır.

Dijitalleşme ile igdir sohbet

igdir teknolojik gelişmeler ve üretim anlamında bir çok şehirimize göre önde gelen şehirlerimizden biridir, şehir sohbet sistemleri olarak son yıllarda üretimin oldukça hızlandığı ülkemizde yazılım üretiminde artık farkındalık yaratabilen ürünlerin diğerlerinden ayrıştığı ve farkı yaratan çalışmaların fark yarattığı projelerin üreticilerin bir çoğu bu şehirden ülkemize kazandırılmıştır.

Şehirler Sohbet – Şehirlere göre sohbet imkanı

Şehirler sohbet olarak tanımlanan çalışmanın asıl amacı ise yurt dışından, yurt içinden farklı şehirlerde bulunan kişilerin şehirlere göre ayrışan bir taban üzerinden çalışan sistem ile sadece istenilen şehir’in kullanıcısı ile görüşebilme imkanı sağlayan sistem ile şehirlere göre sosyalleşme imkanı sağlıyor.

İsteyen ortak alanda her ülke ve şehir kullanıcısı ile bütünleşebilirsek istediğinde sadece ilgilendiği şehirin kullanıcı ile de bağlantı kurma imkanı sağlıyor.

Sehir sohbet ile kendi şehrinden arkadaş bulmak hiç bu kadar kolay olmadı

Sohbet sitelerine giren kullanıcıların öncelikleri genelde arkadaşlık ve dostluk kurabilecekleri bir kişi bulmak olduğunu göz önünde bulundurarak oluşturulan proje ile kişiler kendi şehrinde ki bay/bayan kişileri daha kolay ve basit şekilde bulabiliyor ve iletişim kurabiliyor hem zaman kaybetmeye son hemde amaca doğrudan hitap eden bu çalışma sitemiz öncülügünde şuan TÜRKİYE ‘ de tek şekilde hizmet vermektedir.

Bağlantılar : igdir sohbet, igdir sohbet odaları, mobil igdir sohbet

13 Temmuz 2021 - 1:31 pm

admin
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?