Türkiye’nin 77 Plaka’ya sahip il’imiz olan yalova ‘da doğal güzellikleri ve turistik anlamda ki kompleksleri ile bilinen küçük ama mükemmel bir ilimizdir.

Genelde kış aylarının uğrak geri olan şehir termal sıcak su tesisleri ile de oldukça fazla bilinmektedir.

Marmara bölgesi sınırları içerisinde bulunan il’de 2020-2021 sayımlarına göre 120.000 kişi ikamet etmektedir.

Yalova Sohbet

Yavalo Sohbet site kullanıcıları bakımından oldukça yoğunluk gösteren bir il’imiz eğlence hayatı bakımından çok hareketli olmamasından da kaynaklı olabileceği düşünülen il’de dijital eğlence ve keyifli sohbet etmek için bir çok kullanıcı sohbet sitelerine ziyarette bulunuyor.

Teknik anlamda yetişmiş çok kişi bulunmaktadır

Katılımcı olan kitlenin bir çoğu kalifiye ve kendini yetiştirmiş bir kullanıcı kitlesine sahiptir aslında 2005 yıllarında şehir sohbet ve normal yazılı sohbet sektörü olarak yalova bir çok proje ve siteye imzasını atmış proje sahipleriyle doluydu bu dönemlerden günümüze kadar bir çok kişi halen projelerini devam ettirse de, devam ettiremeyen bir çok kişi de bulunmaktadır.

Teknoloji Derin bir Girdap Gibidir

O zamandan devam edemeyen kişilerin bir çoğu zaman yetersizliği gibi nedenlerden dolayı şeklinde söylemleri olsada, asıl sebep aslında teknolojinin ve gelişen bilişim sektöründeki yeniliklere adapte olmaması ve projelerini yeni gelişmelere entegre edememesinden kaynaklanan nedenlerden dolayı kapatmak ve tamamlamak zorunda kalmıştır.

Proje sahiplerinin kronik hastalığı haline gelmiş bir durum olan kullanıcı ve kitle oturmasından sonra kullanıcı ve kitlenin devamlılığı bakımından her hangi bir sıkıntı yaşamayacağı yönündedir.

Başlangıç dönemlerindeki yeni teknolojileri kullanan kişiler popülasyonu yakından takip ettiklerini düşünerek hareket eder ama gelişmeler ve değişim her dönem ve her sektör için istisnasız yapılması gereken bir süreçtir.

Yeni teknolojiler ve gelişmeler bakımından kendini update edemeyen projelerin tamamı kullanıcılarını yeni projelere kaptırmasından dolayı bitmiş bir projeyi devam ettirmek istememekle birlikte süreçlerini tamamlayarak kapanmaya gidiyorlar.

Sehirlersohbet.com ‘un Yeni Vizyonu Türkiye ‘de TEK

Geliştirilebilir yazılımlar olarak üretilmiş olan Şehir sohbet Yazılımı Türkiye ‘de şuan her hangi bir farklı proje de kullanılmamaktadır, çalışma prensibi diğer yazılımlardan çok farklı şekildedir. Yazılım kullanıcıları sohbet sitesi girişinde bağlantı kurdukları il’lere göre ayrı bir kanala aktarım yapar ve kullanıcılar kendi illerindeki kitle ile doğrudan iletişimde olurlar, kullanıcı dilerse farklı il ve ülkelerden giriş yapan kullanıcıların kanallarına da giriş yapabilirler ama öncelikli olarak kendi illerindeki kullanıcılarla iletişimde olma imkanı sağlayamaktayız.

Umarız bu yeni çalışmayı kullanıcılarımız beğenir.

Bağlantılar : Şehir Sohbet, Yalova sohbet Sohbet 77, Şehirler sohbet, Yazılı sohbet, Keyifli Sohbet

25 Haziran 2021 - 11:53 am

admin
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?