Canlı sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Canlı sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Canlı sohbet

Yazımızda Hakkari üniversitesi nasıl, Hakkari üniversitesi meselesinde bilgi konusunu ele alacağız.

Hakkari Türkiye’nin en doğusunda yer saha küçük illerimizdendir. tabii güzellikleri ve yaylaları ile tanımlanır. ırak ve iran’la sınırı olan, dağlık bir alanda konumlanmış, doğa turizmi potansiyeli yüksek olan bir ildir. 250.000’in üzerinde nüfusa sahiptir. Ulaşımı geçmişte zor olan şehre ulaşım Yüksekova’da yapılan havaalanının 2013 sonunda tamamlanmasıyla kolaylaşacaktır. Hakkari ili sosyal olanakları sınırlı olsa da öğrencilere çalışmaya odaklanma ve kendi konusunda çok fazla başarılı olup başka konularda uzmanlaşma fırsatı verici bir şehirdir. Kayak yapmayı sevenler için Hakkari önemli bir şehirdir. Hakkari’de Haziran ayına kadar kayak yapma imkanı olmaktadır. Hakkari üniversitesi öğrenci toplulukları bu tip aktiviteleri organize etmektedir.

Hakkari üniversitesi ne zaman kuruldu? Hakkari üniversitesi 2008 yılında kurulmuş bir üniversitedir. Geçmişte Van 100. sene üniversitesi’ne bağlı iken 2008 itibarıyla resmen kurulmuştur. 4 yıllık lisans bölümleri 2013’te ilk mezunlarını vermiştir.

Hakkari üniversitesi fakülteleri Mühendislik Fakültesi, iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi, Eğitim Fakültesi, ilahiyat Fakültesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi’dir.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak,köy sohbet,deniz sohbet,tatil sohbet,gemici sohbet,muhtar sohbet,otel sohbet,rezervasyon sohbet, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil görüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ekleyen : - Tarih: 03 Mart 2017 - 12:18 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Yoğurdun Faydaları Nelerdir?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Şam’da Büyük PatlamaSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber