Sanal sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Sanal sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Sanal sohbet

Tarihî boyunca birçok medeniyete kucak açmış olan Elazığ, çağdaş bir bilim ve eğitim merkezi olan, Fırat Üniversitesine ev sahipliği yapmaktadır.

Fırat Üniversitesi; sadece Elazığ şehrinin değil, içinde yer aldığı bölgenin kalkınmasınada katkı sağlamaktadır. Fırat Üniversitesi, ulusal ve uluslararası ortamlarda mensubu olmaktan övünülen, vereceği eğitim öğretim, yapacağı bilimsel araştırmalar ile Türkiye”nin,Atatürk”ün gösterdiği çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkmasına katkıda bulunacak lider bir üniversite olmak için çalışmaktadır ve Doğu”nun yükselen ışığı olmaya devam etmektedir.

38 yıllık geçmişiyle binlerce öğrenciyi mezun etme başarısı göstererek meslek sahibi yapan Fırat Üniversitesi, 36.000 öğrencisi,1545″i akademik olmak üzere 1408 idari personeli ile ve 2 milyon metrekare”ye ulaşan toplam alanı ile Üniversite kampüsü alan büyüklüğü olarak Türkiye”de üçüncü kampüs durumundadır. Fırat Üniversitesi hem lisans hem de lisansüstü seviyelerde temel bütün akademik disiplinlerde dersler vermektedir ve akademik faaliyetin bütün yelpazesini kapsayan alanlarda araştırmalar yapmaya devam etmektedir. Fırat Üniversitesi, öğrencilerine hem entelektüel gelişim hem de mesleki bilgi ve becerileri edinilmesine yönelik fırsatlar sağlayan zengin ve renkli bir akademik ortam sunulmaktadır.

URAP Araştırma Laboratuvarı tarafından yapılmış olan 2012 değerlendirme sonuçlarına göre, Fırat Üniversitesi devlet üniversiteleri sıralamasında 125 üniversite arasında 16. sırada bulunurken, Mühendislik Fakülteleri sıralamasında 6., Tıp Fakülteleri arasında25, Sosyal Bilimler alanında 13. ve Yaşam Bilimleri alanında ise 17. sırada yer alarak büyük bir başarıya imza atmış durumdadır.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil geörüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 16 Şubat 2017 - 12:05 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Giresun Sohbet SiteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kusursuz Kadın OlmayınSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Oğlunu Kaybeden Annenin Feryadı

Oğlunu Kaybeden Annenin FeryadıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber