Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul, Türkiye'nin en büyük şehri ve tarihi, kültürel ve turistik açıdan zengin bir yerdir. İstanbul sohbet odaları, insanların şehir hakkında bilgi alışverişi yapabileceği ve birbirleriyle iletişim kurarak arkadaşlıklar edineceği bir sohbet platformudur. İstanbul'un tarihi yerleri, lezzetli yemekleri, müzikleri ve kültürel etkinlikleri hakkında sohbet etmek için bu odaları kullanabilirsiniz.

Dini Sohbet Odaları Seviyeli

Dini Sohbet Odaları Seviyeli

Dini Sohbet Odaları Seviyeli Herkes, Hıristiyan topluluğumuz içinde inançlarını her zaman doğru bir şekilde ifade etme hakkına sahiptir, ancak biz burada Hıristiyan bir aileyiz ve belirli konuların Oasis’in ücretsiz dini  sohbet odalarını bölmek veya bozmak için kullanılmasına izin vermeyeceğiz.

Dini Sohbet Odaları Seviyeli

Oasis Sohbet Odaları ve Forumları, hiç kimsenin Tanrı’yı ​​oynaması ve/veya Tanrı’nın Sözünü diğerlerinden farklı yorumladığı için başkalarını yargılaması için yaratılmamıştır.

Lütfen hepimizin farklı geçmişlerden geldiğimizi ve farklı inançlara sahip olabileceğimizi unutmayın, ancak bu küçük farklılıkların üstesinden gelmemizi sağlayacak güçlü bir ortak bağı paylaşıyoruz ve bu da bizi O’nun yolunda kardeş yapan İsa Mesih’e olan sevgimiz ve inancımızdır. aile.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet