Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul, Türkiye'nin en büyük şehri ve tarihi, kültürel ve turistik açıdan zengin bir yerdir. İstanbul sohbet odaları, insanların şehir hakkında bilgi alışverişi yapabileceği ve birbirleriyle iletişim kurarak arkadaşlıklar edineceği bir sohbet platformudur. İstanbul'un tarihi yerleri, lezzetli yemekleri, müzikleri ve kültürel etkinlikleri hakkında sohbet etmek için bu odaları kullanabilirsiniz.

Javasız Sohbet Odaları

Javasız Sohbet Odaları

Javasız Sohbet Odalarına ister ticari müşterilerle iletişim kurmak için ücretsiz sohbeti kullanın, ister güvenli, ücretsiz bir sohbet ağında arkadaşlarınız ve ailenizle sohbet edin, web sitenize ücretsiz sohbet odaları ve Javasız sohbet uygulaması eklemenin avantajlarından yararlanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Javasız Ücretsiz Sohbet odaları istemcisi %100 ücretsizdir! Afiş, reklam, açılır pencere ve yükümlülük yoktur. Ayrıca basit bir bağlantı kullanarak insanları ücretsiz sohbetinize katılmaya davet edebilirsiniz.

Javasız Sohbet Odaları

 • Yetişkin sohbet siteleri Yeni 18+ Ücretsiz Javasız Sohbet odalarımız. Ücretsiz Sohbet odaları ve Web Kameralı Ücretsiz Sohbet odaları. ŞİMDİ çevrimiçi 5 binden fazla üye! Sesli sohbet, Anketler ve resim derecelendirme gibi diğer hizmetler de mevcuttur.
 • NOT: Web sayfanıza Java sohbet odaları eklemek ilk adımdır. Ayrıca kanalınızı (ücretsiz) yalnızca sizin kullanımınıza ayırmak ve operatör olarak kontrol edebilmeniz için kaydetmeniz gerekir. Ücretsiz sohbet odaları istemcisini çalıştırdığınızda, ortağımız IRC Chat ziyaret edin ve kayıt ve yapılandırma bilgileri için hizmetler sayfalarına veya canlı yardım için Chat Help’e göz atın.

 • – Güçlü yardımcı programımız aşağıdaki özellikleri sunar:
 • Javasız sohbet ‘idestekleyen herhangi bir Web tarayıcısıyla kullanın – Windows, UNIX ve Macintosh Java Etkin tarayıcılar dahil
 • Kullanıcı kurulum prosedürü gerektirmeyen tam özellikli bir istemci arayüzü.
 • Özel mesajlaşma ve genel sohbet / konferans. Özel mesajlar, sadece mesajlaşmak istediğiniz kişilerin isimlerine tıklayıp açılır pencereye yazmanızı gerektirir.
 • Tüm popüler IRC komutlarının desteği. İstemci boyutunu minimumda tutmak için
  (hızlı yüklemeyi kolaylaştırmak için), IRC istemcilerinde bulunan bazı belirsiz özellikler dahil edilmemiştir ancak eklenebilir.
 • Java sohbetinin işlevi, görünümü ve hissi için zengin özelleştirme seçenekleri.
 • Kullanıcıya tek bir kanalın temiz, karmaşık olmayan bir görünümünü sunan ‘Basit’ mod. Bu mod, kısıtlı komut seti ile birlikte, IRC bilgisi olmayan kişilerin sohbet / konferans yapmasına yardımcı olmak için kullanılabilir. Bu mod aynı zamanda kullanıcılara varsayılan takma adlar sağlama ve otomatik oturum açma avantajına da sahiptir – Duraklatmadan ve bir takma ad sormadan. Bir Web sayfasında basit bir istemci kullanırken, ziyaretçiler geldikleri anda sohbet edebilirler.
 • Kullanıcıların sohbet ederken web sitenizde gezinmeye devam etmelerini sağlayan ayrı bir pencere oluşturan bir “kayan” seçeneği.
 • Tek yapmanız gereken kesip yapıştırmak, çok az HTML becerisi ger

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet