Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul, Türkiye'nin en büyük şehri ve tarihi, kültürel ve turistik açıdan zengin bir yerdir. İstanbul sohbet odaları, insanların şehir hakkında bilgi alışverişi yapabileceği ve birbirleriyle iletişim kurarak arkadaşlıklar edineceği bir sohbet platformudur. İstanbul'un tarihi yerleri, lezzetli yemekleri, müzikleri ve kültürel etkinlikleri hakkında sohbet etmek için bu odaları kullanabilirsiniz.

Sesli Sohbetyeri Net Chat Odaları

Sesli Sohbetyeri Net Chat Odaları

Sesli Sohbetyeri Net Chat Odaları Hem genel hem de özel sohbet gruplarının sahipleri ve yöneticileri, diğer kullanıcıları gruplarına katılmaya davet edebilir.

Tüm sohbet grubu kullanıcıları, grup üyeliğinin sayfalandırılmış bir listesini sunucudan alabilir. Üyeler, sohbet grubuna katıldıkları zaman damgasına göre azalan sırada görüntülenir.

Sesli Sohbetyeri Net Chat Odaları

Tüm sohbet grubu üyeleri grup mesajlarını engelleyebilir ve engellemeyi kaldırabilir. Bir kullanıcı grup mesajlarını engellediğinde, kullanıcı artık belirtilen sohbet grubundan mesaj almaz.

Bir kullanıcının gruba katılması ve gruptan ayrılması gibi sohbet grubu etkinliklerini dinleyebilir ve gerektiğinde uygulama mantığını ekleyebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet