Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul, Türkiye'nin en büyük şehri ve tarihi, kültürel ve turistik açıdan zengin bir yerdir. İstanbul sohbet odaları, insanların şehir hakkında bilgi alışverişi yapabileceği ve birbirleriyle iletişim kurarak arkadaşlıklar edineceği bir sohbet platformudur. İstanbul'un tarihi yerleri, lezzetli yemekleri, müzikleri ve kültürel etkinlikleri hakkında sohbet etmek için bu odaları kullanabilirsiniz.

Sohbet Tanışma sitesi

Tanışmayı İleri Seviyeye Taşıyacak 5 Altın Kural
Chat sitesi, kadınlarla sohbet ve arkadaşlık imkanı sağlamaktadır. Ancak kadınlarla tanıştıktan sonra işin romantik seviyeye ulaşması veya bir birlikteliğin söz konusu olması için bazı detaylara dikkat edilmesi gerekir. Bir kadın dış görünüşünüzden etkilenmiş olmasına rağmen yaptığınız davranışlar onun soğumasına yol açabilir. Chat sitesinde kadınlarla seviyeli sohbeti ileri taşıyacak 5 altın kuralı sizlerle paylaşıyoruz.
Chat sitesinde kadınlarla seviyeli sohbet ederken, onları yakından tanıyabilir, belki de hayatınızın eksik olan parçasını bulabilirsiniz. Ancak sizden etkilenen kadınları uzaklaştırmak da hiç beklemediğiniz kadar kolay olabilir. Bu yüzden kızlarla seviyeli sohbet sırasında bazı detaylara önem vermelisiniz. Bu sayede birlikteliğin temellerini atabilirsiniz.
Chat Sitesinde Kadınlarla Sohbeti İleriye Taşıyacak 5 Altın Kural
Chat sitesinde kadınlarla seviyeli sohbet ederken bir birliktelik oluşturmak için 5 altın kurala dikkat etmeniz gerekiyor. Bu detaylara dikkat ettiğiniz hayatınızın kadınını bulabilir ve bir birlikteliğe imza atabilirsiniz. İşte karşınızda chat sitesinde kadınlarla seviyeli sohbeti ileriye taşıyacak 5 altın kural:
Yazım diline dikkat edin
Chat sitesinde kadınlarla sohbet ederken çoğu insan yazım diline dikkat etmemekte veya kısaltmalar kullanmaktadır. Ancak bunlar sohbet sırasında artı puan kazandırmamakta, aksine ilk imajı zedelemektedir. Çoğu kadın chat sırasında kısaltma kullanan veya yazım diline dikkat etmeyen erkeklerden kısa sürede uzaklaştıklarını ifade ediyor. Bu yüzden chat sitesinde kadınlarla seviyeli sohbet ederken ifadelerinize dikkat etmelisiniz. Bu sayede onları daha yakından tanıma fırsatı elde edebilirsiniz.
Aceleci davranmayın
Chat sitesinde kızlarla seviyeli sohbet ederken yapılan en büyük yanlışlardan bir diğeri ise “Burası kasıyor, telefon numaranı mı alsam?” gibi klişe tavırlardır. Unutulmamalıdır ki chat arkadaşlık sitesinde her kişi, onlarca farklı kişiyle tanışabilmektedir. Chat sohbet sitesinde konuşmayı ilerletmek için acele edilmemelidir.
Örneğin sokakta yürürken bir kadınla karşılaştığınızı ve ardından direkt telefon numarasını istediğinizi düşünün. Bu durum sizce de biraz tuhaf değil mi? Haliyle chat sohbet sitesinde selam verdiğiniz her kadının direkt numarasını almaya çalışmanız tuhaf kaçacaktır. Ücretsiz chat sitesinde konuştuğunuz kadın sizden hoşlanıyor ise zaten ilerleyen dönemde numarasını paylaşacak ve sizi çok daha yakından tanımak isteyecektir.
Konuşmayı kesecek durumlardan uzak durun
Chat sitesinde kadınlarla sohbet ederken “kontörüm bitmek üzere, mesaj hakkım az kaldı, şarjım bitiyor” gibi kelimeleri kullanarak konuşmanın kesilmesine ön ayak olmayın. Eğer bu tür durumlar gerçekten söz konusu ise öncelikle sorunları çözmeniz ve ardından sohbet etmeye başlamanız gerekir. Chat sitesinde kadınlarla seviyeli sohbet sırasında yeni tanıştığınız kişi sizin bu tür sorunlarınızı çözemeyecektir. Bu nedenle önce sorunları halledin ve ardından chat sitesinde arkadaşlık kurun, tanışmak istediğiniz kişilere ücretsiz şekilde merhaba deyin.
Özel olduğunu hissettirin
Chat sitesinde birden fazla kadını tanıyabilirsiniz. Bunda hiçbir problem yoktur. Ancak her kişiye aynı mesajları kopyalayıp göndererek bir sonuca varamazsınız. Chat sitesinde kadınlarla seviyeli sohbet ederken karşınızdaki kişi özel olmak ister. Bu yüzden herkese aynı mesajlarla hitap etmek yerine özel olduğunu hissettirmelisiniz. Upuzun ve kopyala/yapıştır cümleler size hiçbir şey katmaz. Ancak güzel ve samimi 2 cümle, ücretsiz chat sitesinde kadınlarla seviyeli sohbetinizin ilerlemesine katkıda bulunur.
İlk mesajınız çok uzun olmamalı
Chat sitesinde kadınlarla seviyeli sohbet etmek isteyen bazı kullanıcıların ilk mesajları upuzun oluyor ve içerisinde doğduğu yerden okuduğu liseye, hoşlandıklarından hoşlanmadıklarına kadar pek çok detay bulunuyor. Bu durum karşı tarafla yaşayacağınız tüm birlikteliğin büyüsünü ortadan kaldırıyor. Oysa tanışmanın ilk aşaması meraktır. Merakı yok etmeyin.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet