Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul, Türkiye'nin en büyük şehri ve tarihi, kültürel ve turistik açıdan zengin bir yerdir. İstanbul sohbet odaları, insanların şehir hakkında bilgi alışverişi yapabileceği ve birbirleriyle iletişim kurarak arkadaşlıklar edineceği bir sohbet platformudur. İstanbul'un tarihi yerleri, lezzetli yemekleri, müzikleri ve kültürel etkinlikleri hakkında sohbet etmek için bu odaları kullanabilirsiniz.

Sohbetci

Hepimizin gizli saklı da olsa bir sohbetci yapısı var. Ya bazen bizler gizliyoruz bazen istemeden de olsa tedirginlik oluşabiliyor. Sanal ortamlarda sohbet yaparak kendi kimliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Amacımız arkadaşlıklar sağlamak. Sohbet etmeden arkadaşlık kurabilmek ne kadar mümkün ki? Bu nedenle yazışarak, sesli, görüntülü olarak Şehirler sohbet hizmet veriyor. Kullanıcılarını teknoloji ile yenilenen arayüzü ile ben buradayım diyor. Bunu sizlerden maddi bir beklenti içerisine düşmeden yapıyor. Tek isteğimiz içinizde ki sakladığınız sohbetci yapınız. Sitemiz sohbet ederek tanışma platformudur. Bay ve bayan +18 yaş üzeri kullanıcılara hitap eden sitemiz sanal ortamlarda en hızlıdır.

sohbetci

Sehirler sohbet ile birlikte yeni insanlar tanımak isteyen her kullanıcımız sitemize giriş yapabilir. Tek gayesi sohbet ve tanışmak olan tüm dostlarımız elbette ki bizimle olabilir. İlk olarak sitemiz de bulunan bizler tarafından sizlere özel seçilmiş yetkilileri anlatmak istiyorum. Bu yetkililer genel odalarda uslupsuz, saygısız tavırlara yer verdirmeyecek anında müdahale edebilecektir. Sizlerin huzuru, sohbet ortamında hissetmeniz gereken huzuru vermek için bu şart. Bilinsin ki, site kurallarına kullanıcı yönetici farketmeksizin herkez uymak zorundadır. İnsan ayırt etmediğimizi bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Cok konuşan, sohbet etmeyi seven dostlarımız için sohbetci sohbet odalarını hizmete sunduk. Sohbet odamızda ne var ne yok gelin öğrenelim.

Sohbetci Sohbet Odaları

Sohbet odalarımız da yaşı tutan herkes istediği sohbeti yapabilir. Genel odalarda yapılan sohbeti tüm dostlarımız görebilir, katılabilir. Bu odalarda gerçekleştirilen herhangi bir kötü durumda yetkili dostlarımız müdahil olacaklardır. Üstelik ücretsiz olan sitemizde sizlerin rahatı gözedilmektedir. Çünkü, sizler için açılmış olan sitemiz de sohbet odalarımız emrinizde. Gel gelelim özel odalara. Özel odalarımız sadece iki kişinin yaptıkları sohbetlerden oluşur. Üçüncü kişi dahil olamaz. Burda oluşacak olumsuz bir durumda yetkili dostlarımız malesef ki olaya dahil olamaz. Lakin, engel butonunu kullanarak sizler kendi kendinizin patronu olabilirsiniz. Engel attığınız kullanıcı asla size yazamaz. Ve sizlerde o kişinin genel odalarda bile yazdıklarını göremezsiniz.

Sohbetci insanlar zaten sohbet etmek amacıyla bizleri tercih ediyor. Ve tüm kurallara hakimiyeti olduğunu biliyoruz. Bu neden ile site girişinde ki kuralları tekrar etmek istemiyoruz. Üyelik zorunluluğu olmadan bedava görüntülü yada yazılı sohbet odalarımıza katılım sağlayabilirsiniz. Ama yaş ortalamasinin altında olmamanız gerekiyor. Tesbit edildiği durumlarda kullanıcı siteden uzaklaştırılıyor. Ve bir daha giriş yapamaz. Bu neden ile yaş ortalamasına göre siteye giriş yapmalısınız.

Görüntülü Sohbetci

Bir cok dostumu yazışarak sohbetin tadının kalmadığından dem vuruyor. Bizler de böyle olunca şehirler sohbet adına görüntülü sohbet i hizmete açtık. Ama bu demek değildir ki sitemiz görüntülü sohbet sitesi. Bu kavramı asla kabul etmiyoruz. Çünkü görüntülü sohbet etmeyi kişinin arzusuna bırakıyoruz. Yani dileyen yazışarak sohbet de edebilir. İsteyen görüntülü sohbet özel odalarımız da yapabiliyor.

Sohbetci yapımız ile görüntülü camda sohbet etmek isteyenler bu durumda iki kişinin isteği ile gerçekleşir. Üstelik ücretsiz olarak sizlere bizler tarafından servis edilmiştir. Yani bu durum için para ödemenize gerek kalmadan sohbet yapabiliyoruz. Bu süper ötesi bı durum. Varmısın sen de bizimle yaşamaya. Görüntülü Sohbet ile sohbetci kimliginize diyelim bir merhaba..

Birçok ülkeden sitemize aktif olarak 7/24 online kullanıcı Akın Akın geliyor. Sizlerde bu muhteşem Sohbete dahil olabilmek için mobil cihazlarınızı alın hemen bir erişim. Hatta vakit kaybı olmasını istemiyorsanız uygulamamızı indirerek ücretsiz hızlı giriş yapabilirsiniz. Ama ben bilgisayar üzerinden giriş yapmak istiyorum diyen dostlarımızı da unutmadık. Mirc programımızı ekleyebilir ya da web sitemiz aracılığıyla bizlere katılabiliryorsunuz. Aşağıda bulunan linkimize tıklamanız yeterlidir.

http://www.sehirlersohbet.com

Sadece tek bir dokunuş..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet