Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul, Türkiye'nin en büyük şehri ve tarihi, kültürel ve turistik açıdan zengin bir yerdir. İstanbul sohbet odaları, insanların şehir hakkında bilgi alışverişi yapabileceği ve birbirleriyle iletişim kurarak arkadaşlıklar edineceği bir sohbet platformudur. İstanbul'un tarihi yerleri, lezzetli yemekleri, müzikleri ve kültürel etkinlikleri hakkında sohbet etmek için bu odaları kullanabilirsiniz.

Twitter Yeni Bir CEO İle Nasıl Değişecek?

Twitter Yeni Bir CEO İle Nasıl Değişecek?

Peki Twitter yeni bir CEO altında nasıl değişecek? Ve Elon Musk’ın Ekim ayında göreve gelmesinden bu yana Twitter çalışanlarının %80’inden fazlasını işten çıkardığı göz önüne alındığında bu durum değişebilir mi ?

Platform için sırada ne olabileceğini tam olarak söylemek için henüz çok erken – ve Musk’ın hem yönetici başkanı hem de CTO olarak kalmasıyla , uygulama için orijinal planlarından önemli bir sapma olma ihtimalinin düşük olduğunu belirtmekte fayda var. Ancak yine de, yeni bir şef büyük bir değişiklik olacak ve rol için kimin seçildiğine bağlı olarak, bundan sonra ne olacağına dair oldukça güçlü göstergeler var.

Twitter Yeni Bir CEO İle Nasıl Değişecek?

The Wall Street Journal’a göre , NBCUniversal’ın şu anki reklamcılık başkanı Linda Yaccarino, Musk’ın yeni şefe yer açmak için altı hafta içinde istifa etmesiyle birlikte, uygulamanın CEO’luğunu devralacak kişi.

(GÜNCELLEME: Musk şimdi Yaccarino’nun Twtter CEO’su olarak atandığını onayladı .)

Yaccarino, NBCUniversal’da on yılı aşkın bir süredir çalışıyor ve platformun reklam işini oluşturmada ve özellikle reklam destekli akış hizmeti Peacock’u yaratmada etkili oldu.

Bu muhtemelen bir Twitter bağlamındaki en önemli husustur. Elon Musk’ın defalarca belirttiği gibi, Twitter vizyonu aslında bir sosyal medya platformu değil, ancak Twitter’ı geleneksel haber kaynakları için daha çok bir rakip olarak görüyor ve platform “en doğru bilgi kaynağı” olmak için yarışıyor . ′ dünya olayları hakkında.

Musk ayrıca videonun , en iyi içerik oluşturucuları kazanarak ve onları yalnızca uygulamaya özel içerik paylaşmalarını sağlayarak sonunda YouTube’a meydan okuması umuduyla, uygulamanın ilerlemesi için birincil odak noktası olduğunu belirtti .

Buna, Tucker Carlson’ın yakında yalnızca Twitter’da yeni bir şov başlatacağına dair son duyuruyu ekleyin ve görünüşe göre Musk, ideal olarak daha fazla izleyiciyi ve içerik oluşturucuyu cezbedecek özel programlamaya odaklanarak uygulama içinde kendi akış teklifini oluşturmak istiyor. .

Bu bağlamda, şu anda 20 milyonun üzerinde abonesi olan reklam destekli bir akış hizmeti oluşturma derslerini almış olan Yaccarino, mükemmel bir seçimdir . Peacock hala zararla çalışıyor, ancak Twitter’da, hizmet için premium programlama üretmeyi düşünmeyeceğinden, teorik olarak harcamalar çok daha az olabilir. Bunun yerine, muhtemelen Twitter’ın kendisinden minimum yatırımla, içerik oluşturucuların reklam paylaşımından para kazanmaları için bir araç sağlamaya odaklanacak.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet