Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul, Türkiye'nin en büyük şehri ve tarihi, kültürel ve turistik açıdan zengin bir yerdir. İstanbul sohbet odaları, insanların şehir hakkında bilgi alışverişi yapabileceği ve birbirleriyle iletişim kurarak arkadaşlıklar edineceği bir sohbet platformudur. İstanbul'un tarihi yerleri, lezzetli yemekleri, müzikleri ve kültürel etkinlikleri hakkında sohbet etmek için bu odaları kullanabilirsiniz.

Amerika Sohbet Odaları

Amerika Sohbet Odaları

Amerika Sohbet Odaları Gerçek şu ki, tüm kadınlar farklıdır ve nereden geldikleri kesinlikle kim olduklarında rol oynayacaktır. Ne beklemeniz gerektiğine dair bir tür göstergeye sahip olmak, Amerikan Kızları veya İngiliz Kızlarla sohbet etmenin ve  çıkma deneyiminden gerçekten en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır. Öyleyse neden bu farklılıkların ne olduğuna bir göz atmıyoruz?

Amerikalı bir kız, muhtemelen yemek yiyebileceğiniz herhangi bir restoranla ilgili önerilerini sunacak ve vegan olmak, hatta alerjisi olmak gibi herhangi bir gereksinimi olup olmadığını size bildirecektir. Aslında, Amerikalı kız size nereye gittiğinizi bile söyleyebilir çünkü bu, Amerikan flört sohbet kültürünün bir parçasıdır.

Amerika Sohbet Odaları

Bununla birlikte, bunun aksine, İngiliz kızlarının nerede yemek istedikleri konusunda geri durmaları daha olasıdır ve bu kararı size bırakacaktır! Yani bir restoran seçtiniz ama kızlar oraya nasıl gidiyor?

Amerikalı kızlar, onu tavlamak yerine büyük olasılıkla sizinle orada buluşmak isteyeceklerdir. Ne kadar çok randevunuz olursa, onu almanızda o kadar rahat olacaktır. Amerikalı kızların aksine, İngiliz kızlar restorana götürülmek isteyecekler çünkü kendilerine böyle davranılması gerektiğini düşünüyorlar ve bunda yanlış bir şey yok!

Amerika Sohbet Odaları

Bir restorana gittiğinizi gören herhangi bir tarih, ne sipariş edeceğinize karar vermenizle sonuçlanacaktır. Amerikalı kız şüphesiz yemeğinin hayranı olacaktır çünkü Amerikalılar nasıl şık bir şekilde yemek yeneceğini bilirler ve bu nedenle, bir tabağı paylaşmanızı önerebilir, ancak öte yandan, gerçek Amerikan usulü bir biftek ve patates kızartması sipariş edebilir. yol. İngiliz kadınlarla sohbet çıkıyorsanız, muhtemelen basit bir yaklaşım sergileyecek ve salata gibi hafif bir yemek sipariş edecek veya hatta onun yerine karar vermenizi önerebilir.

Amerikalı kızlar, senin hakkında hissettikleri ile çapkın ve açık sözlü olabilir. Bu, senden hoşlanıp hoşlanmadığını size söylemesini bekleyebileceğiniz anlamına gelir, ki bu elbette randevunun nasıl gittiğini öğrenmenin harika bir yoludur! Tabii ki, pek çok insan, özellikle flört ederken, gerçek evet olduğunda “İngilizler Amerikan aksanını seviyor mu” sorusunu soruyor! Beklendiği gibi, bir İngiliz kızının daha çekingen olması muhtemeldir, bu da onun kendine hissettiği yolu koruyacağı anlamına gelir. Bu, Amerikalı kadınlarla çıkan İngiliz erkeklerin onun nasıl hissettiğini öğrenme görevine sahip olacağı anlamına gelir.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet